Referencie

Každý náš realizovaný projekt sa nám veľmi páči a sme na neho hrdí. A väčšinou je najlepší ten, ktorý sme urobili ako posledný. Je ťažké vybrať to najlepšie.

CROSSUITE.COM

Freedom in practice.

Vývoj komplexného online informačného a rezervačného systému pre ambulancie. Systém poskytuje nástroje pre efektívny time manažment, online rezervácie termínov, elektronické karty, správu financií a dokumentov a množstvo ďalších voliteľných funkcionalít. Jednoduché a user friendly užívateľské rozhranie. Prístup do systému je možný z akéhokoľvek počítača, tabletu a prostredníctvom mobilnej aplikácie (iOS, Android).

Prípadová štúdia
crossuite.com

DR.MAX

Online lekáreň za 4 mesiace.

Vývoj ecommerce riešenia pre sieť lekární Dr. Max+ na základe analýz spotrebiteľského správania sa návštevníkov. Lokalizácia viac ako 300 lekární a možnosť ich filtrácie podľa poskytovaných služieb. Návrh online marketingových kampaní a vývoj súťažných aplikácii.

Prípadová štúdia

Shop roku 2018 - Heureka

drmax.sk

Sportnet

Portál pre všetkých priaznivcov športu

Nový športový portál v slovenskom online priestore vychádzajúci zo športovej časti denníka SME.SK. Stretnete tu Petru Vlhovú, Petra Sagana, Zdena Cháru aj Michala Hudáka. Nie toho populárneho televízneho moderátora, ale obrancu ŠK Slovan Plavé Vozokany.

sportnet.sk

FUTBALNET

Inovatívne riešenie pre fanúšika slovenského futbalu.

Vysledkový servis pre 2.200 zápasov za týždeň. Platforma pre tvorbu a publikovanie obsahu od 1700 klubov a 44 zväzov. 1.4 mil. používateľov ročne.

Prípadová štúdia
futbalnet.sk

Solik.sk

Solík zváracia technika

Zváračky, zváracie kukly s odsávaním a ďalšie zváracie príslušenstvo nájdete práve na eshope solik.sk. Výborná komunikácia, rýchle dodanie, množstvo informácii pri produktoch a perfektná práca so sociálnymi sieťami predurčuje eshop solik.sk stať sa popredným eshopom zváracej techniky na Slovensku. A my im v tom chceme pomôcť.

solik.sk

Zemplin.sk

B2B a B2C eshop spojovacieho materiálu a vykurovacej techniky

Pre spoločnosť ZEMPLÍN, s.r.o. Humenné sme vytvorili e-shop na mieru, prepojený s ekonomickým softvérom Helios Orange, ktorý je zdrojom všetkých dát pre e-shop. Pre uľahčenie nakupovania sme zpracovali množstvo užitočných funkcionalít, ktoré zároveň pozitívne vplývajú na konverzie e-shopu.

Prípadová štúdia
zemplin.sk

Kvety

Prvý eshop pre predaj a donášku kvetov na Slovensku.

Pre spoločnosť kvety.sk sme realizovali nové eshopové riešenie, ktoré sme priebežne nechali testovať reálnym používateľom. Neustále pracujeme na vylepšeniach z pohľadu zákazníka, ale aj aranžéra, ktorý pre vás objednanú kyticu vytvára na pozadí celého procesu. Pre zákazníkov, ktorí chcú vidieť aké ceny majú v partnerskom programe sme vyvinuli mobilnú aplikáciu.

Prípadová štúdia
kvety.sk

DAFFER.sk

Pripravte svojho školáka na nový školský rok

Nakúpte školské potreby, ktoré odporučil triedny učiteľ pre vášho školáka. Nájdete tu presné zloženie sady školských potrieb, na blížiaci sa školský rok.

Prípadová štúdia
daffer.sk

Michael Kováčik

Módny návrhár a riaditeľ MISS SLOVENSKO

Svoju značku založil v roku 2013 a jeho kolekcie sa vyznačujú jednoduchosťou, minimalizmom a eleganciou. Spájajú v sebe pohodlie a ženskosť. Dizajnový web z našej dielne je doplnený jednoduchý eshopom, kde si môžete zakúpiť Michaelové produkty.

michaelkovacik.com

Podbánske resort

Miesto kde najlepšie vypnete.

Navrhli sme dizajn a naprogramovali viacero stránok ubytovacích zariadení patriacich do "Podbanské Rezortu". Súčasťou je aj ****Grand Hotel Permon, ktorý patrí medzi najluxusnejšie wellness hotely na Slovensku.

hotelpermon.sk

Outdoor mania

Eshop horského vodcu.

Internetový obchod, ktorý po približne piatich rokoch prešiel prvým redizajnom. Prepracovali sme kategorizáciu produktov, zjednodušili sme navigáciu a celý eshop dostal svieži dizajn. Hlavnú emóciu vytvárajú jedinečné obrázky spojené s jednoduchými animáciami.

outdoormania.sk

Hotel Dália

Jediný "eco friendly" hotel na Východnom Slovensku.

Web je prepojený s viacerými externými službami. Zaujímavosťou hlavnej stránky je predstavenie recepčnej, ktorá má práve službu.

hoteldalia.sk

zachej.sk

Hetrik v súťaži Heuréka Shop roku v kategórii "knihy a e-čítanie" a "zábava a voľný čas".

Internetový obchod, ktorý sa venuje predaju kníh z oblasti kresťanského života, biblistiky, psychológie, sociálnych vied, histórie, umenia. Obchod sa zaradil medzi finalistov v súťaži Heureka - eshop roku 2014 v kategórii knihy, v roku 2015 v tej istej kategórii sa umiestnil na treťom mieste a v roku 2016, 2017 a 2018 dokonca vyhral hneď dve kategórie, kedy predbehol aj známejšie eshopy ako napr. Martinus a Panta Rhei.

Shop roku 2016 - HeurekaShop roku 2017 - HeurekaShop roku 2018 - Heureka

Prípadová štúdia
zachej.sk

Mojetonery

E-shop plný výhodných ponúk

Laserové tonery, atramentové cartridge alebo optické valce? Na e-shope mojetonery.sk je možné nájsť všetko, čo tlačiarne potrebujú. Vyhľadávač, ktorý sme na e-shope nasadili umožňuje nájsť jednotlivé produkty aj v prípade, že hľadaný výraz obsahuje preklepy. Výnimočnosťou je aj prehľad o práve prebiehajúcich akciách, darčekoch k nákupu či vernostnom programe.

mojetonery.sk

Golfcentrum

Miesto pre nákup a načerpania golfovej inšpirácie

Najväčšia golfová predajňa v Bratislave ponúka svojim návštevníkom široký sortiment golfovej výbavy nielen pre skúsených golfistov, ale aj začiatočníkov.

golfcentrum.sk

Imitrade

Všetko pre Vašu radosť na jednom mieste

Imitrade.sk je miesto, kde nájdete všetko potrebné pre svoju domácnosť, kanceláriu alebo voľný čas. A vďaka nasadeniu inovatívneho vyhľadávača tak nájdete všetko efektívne a rýchlo. Zaujímavosťou je aj dlhoročná tradícia predaja a potlače reklamných predmetov.

imitrade.sk

HELIUMKING.RO

Párty produkty pre vaše oslavy

Našou hlavnou úlohou bola, a ešte stále je, postupná migrácia eshopov Helium King zo Shoptet platformy na naše eshopové riešenie. Ako prvú sme spustili rumunskú verziu eshopu. Eshop je prepojený so skladovým a fakturačným systémom POHODA. Ďalším špecifikom tohto eshopu bola filtrácia a zobrazenie kategórie, ktoré sme programovali pre zákazníka na mieru.

heliumking.ro

TEMPUS GROUP

Mobilita pod jednou strechou

Podnikateľská skupina, ktorej hlavné zameranie tvorí sieť predajní a servisov automobilových značiek. Výnimočnosť portálu spočíva v dôraze na manažment obsahu viacerých webov z jedného zdroja. Súčasťou riešenia je vývoj obchodnej intranetovej aplikácie.

tempus.sk

Bicykle.eu

Raj pre každého cyklistu

Eshop a kamenná predajňa značkových bicyklov MERIDA, CUBE, AUTHOR, KELLYS, CTM, GHOST a všetkého, čo na cyklistiku potrebujete. Súčasťou eshopového riešenia je vernostný program odmeňovania stálych zákazníkov, ale aj bazár pre tých, ktorí chcú predať/kúpiť/vymeniť cyklo náčinie.

bicykle.eu

Sieň slávy

Otvorili sme online dvere Siene slávy slovenského futbalu.

Zoznam laureátov slovenského futbalu na jednom mieste online. Dozviete sa, čím sa preslávili Jozef Adamec, Karol Dobiaš, Jozef Vengloš a ďalší. Ďalší obsah ako video medailóny, štatistiky, knihy a pod. sa pripravuje.

sienslavy.futbalsfz.sk

TV Košice

Televízia Vašimi očami.

Prvá online televízia v Košiciach. Aktuálne spravodajstvo z Košíc a okolia, live vysielanie a doprava naživo. Prispievať informáciami a reportážami môže úplne každý. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu, zaregistrovať sa, nafotiť alebo natočiť zaujímavé situácie mobilným telefónom a zdieľať ich s ostatnými.

tvkosice.sk

REPAREXSHOP.SK

Výživové doplnky nového tisícročia.

Predaj prípravkov proti šedinám, vlasová a telová kozmetika, ktorá sa predáva vďaka eshopu po celej Európe a taktiež v USA.

Prípadová štúdia
reparexshop.sk

Pizza Domček

Online objednávanie jedla v Košiciach.

Reštaurácia Pizza Domček na Tomášikovej ulici je jedna z najobľúbenejších pizzérii v Košiciach. O výborné jedlo sa postarajú šikovní kuchári a o rýchle objednanie eshop “z kuchyne” bart.sk.

pizzadomcek.sk

Tekmar

Poznáme recept na najlepšie tyčinky.

Spoločnosť TEKMAR vie ako vyrobiť najlepšiu tyčinku a ponúka ju svojim klientom aj prostredníctvom eshopu. TEKMAR viac ako 20 rokov ponúka produkty v súlade s trendom zdravého životného štýlu a zdravej výživy každému, kto chce viac a každému kto potrebuje viac.

tekmarshop.eu

AMD drogéria

Drogéria, kozmetika, ale aj farby-laky až k vám domov.

Eshop sa opiera o prevádzku kamenných predajní. Okrem základných funkcií sme riešili aj automatizovanie komunikácie s podnikovým informačným systémom. V súčasnosti patrí spoločnosť vďaka bezkonkurenčným cenám a spokojnosti zákazníkov, medzi najvyhľadávanejších predajcov v regióne.

amddrogeria.sk

Zdravotné matrace

Prvý internetový predajca matracov na Slovensku.

Kusová výroba matracov na mieru s prepojením internetového obchodu priniesla expresné dodacie lehoty a možnosť online nákupu akéhokoľvek atypického rozmeru (kruh, štvorce, kosodĺžniky, skosené rohy...)

Shop roku 2018 - Heureka

zdravotne-matrace.sk

All4men

Internetový obchod pánskej módy a doplnkov

Eshop All4Men.sk ponúka všetko, čo potrebuje moderný muž. Vzhľadom na charakter produktov sme veľa úsilia venenovali vylepšeným funkciám administratívneho rozhrania a možnostiam pre hromadné úpravy nad databázou produktov.

all4men.sk

No name

Najlepší web hudobnej skupiny ?

Pre väčšinu z nás určite áno. Svieže farby, animácie a jednoduchá navigácia dokonale vystihujú tento moderný web. Frontman kapely a zároveň spolužiak nášho "frontmana", Igor Timko, spolupracuje s našou spoločnosťou prakticky od založenia kapely.

no-name.sk

JohnC

Niečo zo sveta topánok a módy.

V tomto eshope sa Vám nestane, že si objednáte produkty, ktoré nie sú skladom. Eshop je online prepojený s kamennými predajňami. Už na zozname produktov  nájdete informácie o dostupných skladových veľkostiach jednotlivých produktov.

johnc.sk

SOS electronic

Keď 10% zákazníkov, tvorí 90% celkového objemu objednávok.

Eshop má priame zastúpenie v 7 krajinách (SK, CZ, HU, PL, RO, DE, EN). A dodáva zákazníkom produkty do viac ako 100 krajín sveta. Aktualizácia dát v reálnom čase, orientácia webu na používateľa, responzívny dizajn a umelá inteligencia.

Prípadová štúdia
sos.sk

Ryba Košice

Veľký Tresko Vás privíta v novom revíri.

Ďalšie B2B riešenie eshopu online prepojené na ekonomický a skladový systém.

ryba.sk

Letenky.sk

10 rokov vzájomnej spolupráce.

Zo stránky predávajúcej niekoľko leteniek denne sme vybudovali jeden z najväčších portálov na online predaj leteniek na Slovensku. Od roku 2005 predaj leteniek neustále narastal. V roku 2009 sa stali Letenky.sk popredným slovenským internetovým predajcom leteniek. A v roku 2012 predali viac ako 41 000 leteniek s tržbami viac ako 8 mil EUR ročne. Naša spoločnosť pomáhala pri tomto raste a portál nepretržite rozvíjame aj v súčasnosti.

letenky.sk

HEPPiApple

Metabolic Balance ® - Špeciálne navrhnutý individuálny plán

Partia z HEPPiApple sa špecializuje na zdravý životný štýl s cieľom nasmerovať ľudí k prevencii v oblasti zdravia vhodným individuálnym stravovaním, pravidelným pohybom a regeneráciou. Našim cieľom bolo vytvoriť informačnú web stránku a jednoduchý eshop.

heppiapple.sk

ERADIOLÓGIA

Online žiadanky, nálezy a snímky

Online systém na zasielanie objednávok (žiadaniek) na vyšetrenie. Cieľom je rýchla a pohodlná komunikácia medzi pracoviskom magnetickej rezonancie a ošetrujúcimi lekármi. Možnosť vytvárania individuálnych šablón žiadaniek a história odoslaných žiadostí. Zabezpečenie promptného zobrazenia termínu vyšetrenia a následné zobrazenie validovaného nálezu. Systém poskytuje zlepšenie time managementu a urýchlenie prevádzkových procesov.

eradiologia.sk

ELCOM spol. s r.o.

Inovatívne riešenia od roku 1991.

Produktový katalóg s internetovým obchodom pre partnerov a konečných spotrebiteľov. Možnosť okamžitého kontaktovania najbližšieho predajcu. Vývoj cloudového riešenia na prepojenie pokladníc so štatistikami obratov a tržieb na webe.

elcom.eu

INTERIÉR INVEST S.R.O.

Ako nafotiť nudné produkty tak, aby predávali?

Internetový obchod pre sieť predajní Kobraj a Koberce Trend. Predajné výsledky tohoto eshopu sú pre nášho klienta veľmi potešujúce. Neveril, že v tak krátkom čase po spustení, bude mať eshop taký prínos. My však vieme, že po ďalších úpravách a aktívnej práci, bude rásť naďalej.

koberce.sk

BestDrive

Do roku 2016 pod značkou Pneubox.

Internetový obchod a prezentačná web stránka pre sieť autoservisov a pneuservisov, ktorá patrí pod nemecký koncern CONTINENTAL. Zaujímavosťou na web stránke je online objednanie autoservisu na základe zadania ŠPZ vozidla. Súčasťou eshopu je aj blog, poradňa a interaktívna mapa autoservisov a pneuservisov.

bestdrive.sk

visitbardejov.sk

Objavte krásy regiónu.

Cieľom web stránky Oblastnej organizácie cestovného ruchu "Šariš" - Bardejov je propagácia cestovného ruchu v oblasti, ktorá je vyhľadávaná turistami zo Slovenska, ale aj zahraničia.

visitbardejov.sk

dbis.fberg.tuke.sk

Sme súčasťou aj vedeckého výskumu a vývoja.

Podieľame sa na vývoji funkčného a plne automatizovaného pilotného Destinačného Business Intelligence Systému (DBIS). Ide o inteligentnú platformu na báze Living Lab pokrývajúcej územie destinácií Košického kraja. Cieľom DBIS destinácie Košického regiónu je podpora komplexného rozhodovania a plánovania budúcich aktivít rozvoja cestovného ruchu.

dbis.fberg.tuke.sk

INZERCIA.SK

Druhá ruka online.

Prevádzka a správa serverov s návštevnosťou viac ako 20.000 unikátnych návštevníkov denne.

inzercia.sk

UMENIESVETA.SK

340 000 motívov obrazov na jednom mieste.

Nájdite si obraz podľa štýlu, umelca alebo farby. A to všetko pri minimálnych hardverových a finančných nárokoch na prevádzku eshopu. Zaujímavými funkcionalitami sú úpravy obrazu na mieru a rámovanie.

umeniesveta.sk

KAMDOMESTA

Kultúrne akcie a zábava vo Vašom meste.

Rozsiahly informačný portál pre trávanie voľného času na Slovensku. Návštevnosť po spustení vzrástla o vyše 20% (za obdobie 6 mesiacov). Prevádzka a správa servera na báze „Cloud hostingu“. Ako doplnok bola vytvorená mobilná aplikácia pre iOS a Android.

kamdomesta.sk

Páčia sa Vám naše referencie a máte predbežný záujem o spoluprácu?

Kontaktuje nás
Napíšte nám
success Úspešne odoslané Správa bola úšpešne odoslaná. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
error Ops! Nastala chyba Správu sa nepodarilo odoslať. Skúste to neskôr.