Referencie

Vďaka dôvere našich klientov sa nám darí rásť. Sme hrdí na všetky projekty, ktoré pre nich realizujeme a každý deň naďalej zlepšujeme.

Crossuite.com

Pre efektívnu prácu doktorov

Komplexný online informačný a rezervačný systém pre ambulancie - od rezervácie stretnutia s doktorom, cez kompletnú dokumentáciu zdravotného stavu pacienta nahrádzajúcu papierovú zdravotnú kartu až po možnosť zdieľania výsledkov vyšetrení pre potreby konzultácie s ďalšími medicínskymi odborníkmi. To všetko v jednoduchom používateľskom rozhraní s maximálnym dôrazom na bezpečnosť, v počítači, tablete či mobile, na iOS aj na Android-e.

Prípadová štúdia →
Crossuite.com

Sportnet.SME

Slovenský šport na jednom mieste

Nový športový portál v slovenskom online priestore. Aktuálne informácie z prostredia hokeja, futbalu, lyžovania, cyklistiky a ďalších. Všetko o našich športovcoch na olympiádach, výsledky dôležitých zápasov, prehľad športových vysielaní na rôznych kanáloch aj kurzov tipovaní. Sledujte kariéru Vlhovej, Sagana, Cháru alebo Michala Hudáka - nie toho populárneho televízneho moderátora, ale obrancu ŠK Slovan Plavé Vozokany.

Sportnet.SME

Daffer.sk

Všetko pre veľké kancelárie aj malých školákov

Intuitívny a bezpečný e-shop pre nákup akýchkoľvek kancelárskych či písacích potrieb. Ako bonus šikovný pomocník pre nákup pomôcok školákom. Stačí zadať mesto, školu a triedu a Skvelko pre vás vyskladá kompletnú sadu potrieb na nasledujúci školský rok podľa odporúčaní triedneho učiteľa. Všetko v jednom balíku objednanom niekoľkými kliknutiami, s doručením až k vám domov.

Prípadová štúdia →
Daffer.sk

Dr.Max

Online lekáreň za 4 mesiace

E-commerce riešenie pre sieť lekární Dr.Max bolo postavené na základe analýz spotrebiteľského správania návštevníkov. Okrem nakupovania web ponúka možnosť lokalizácie viac ako 300 lekární a ich filtrácie podľa poskytovaných služieb. Bonusom k tomuto projektu bol aj návrh online marketingových kampaní a vývoj súťažných aplikácii.

Prípadová štúdia →
Dr.Max

Futbalnet.shop

Futbalová výbava pre každý tréning aj zápas

Unikátne e-commerce riešenie zobrazuje produkty desiatok obchodov so športovými potrebami. Ponuka je však vyfiltrovaná tak, aby pokrývala len potreby pre futbalové tímy. Manažéri, tréneri či hráči si tak majú možnosť vybrať dresy, lopty, štucne, ale aj špecifické produkty na trénovanie či údržbu trávnika rýchlo a pohodlne, bez zbytočného prehliadania produktov pre iné športy.

Prípadová štúdia →
Futbalnet.shop

Tatrasvit

Ponožkový raj

E-shop slovenskej značky s vyše 85 ročnou históriou, ktorá ročne vyrobí 3 milióny párov ponožiek. Web ponúka svojim používateľom intuitívny nákup vďaka prehľadnej štruktúre, rýchlemu filtru či inteligentnému vyhľadávaniu. Nekupujte škrečky, radšej stavte na kvalitu.

Tatrasvit

Sanitas

Zdravotnícke pomôcky dostupné každému

Vitamíny, ortopedická obuv, rehabilitačné pomôcky, chirurgické nástroje, kozmetika a stovka ďalších kategórií produktov pre zdravie. To všetko dostupné niekoľkými kliknutiami vďaka na prvý pohľad jednoduchému e-shop riešeniu pripravenému na mieru podľa požiadaviek klienta.

Sanitas

Bicykle.eu

Raj každého cyklistu

E-shop s prepojením na kamennú predajňu značkových bicyklov MERIDA, CUBE, AUTHOR, KELLYS, CTM, GHOST a všetkého, čo na cyklistiku potrebujete. Súčasťou e-shopového riešenia je vernostný program odmeňovania stálych zákazníkov, ale aj bazár pre tých, ktorí chcú predať/kúpiť/vymeniť cyklo potreby.

Bicykle.eu

Kvety.sk

Prvý e-shop pre predaj a donášku kvetov na Slovensku

Nové e-shopové riešenie prebieha neustálym updatovaním na základe výsledkov testovania reálnymi používateľmi. Pracujeme nielen na vylepšeniach z pohľadu zákazníka, ale snažíme sa uľahčiť prácu aj aranžérom, ktorí pre vás viažu kytice. Doplnkom webu je mobilná aplikácia pre účastníkov partnerskeho programu.

Prípadová štúdia →
Kvety.sk

Eradiologia

Online žiadanky, nálezy a snímky

Rýchla a pohodlná komunikácia medzi pracoviskom magnetickej rezonancie a ošetrujúcimi lekármi vďaka online systému na zasielanie objednávok (žiadaniek) na vyšetrenie. Samozrejmosťou je možnosť vytvárania individuálnych šablón žiadaniek a história odoslaných žiadostí, či zabezpečenie promptného zobrazenia termínu vyšetrenia a príslušného validovaného nálezu.

Eradiologia

Golfcentrum

Miesto pre nákup a načerpania golfovej inšpirácie

Najväčšia golfová predajňa v Bratislave ponúka svojim návštevníkom široký sortiment golfovej výbavy nielen pre skúsených golfistov, ale aj začiatočníkov, teraz už aj v online podobe.

Golfcentrum

Pricemania

Nová generácia Pricemanie a jej ecommerce vízia

V rámci odstránenia technologického dlhu sme pre e-commerce aplikáciu Pricemania vyvinuli inovatívne a funkčné riešenie Pricemania Content Network, vďaka ktorému majú zákazníci možnosť porovnať si ceny produktov priamo pri čítaní článkov či recenzií na ne.

Prípadová štúdia →
Pricemania

HEPPiApple

Metabolic Balance ® - Špeciálne navrhnutý individuálny plán

Partia z HEPPiApple sa špecializuje na zdravý životný štýl. Ich cieľom je nasmerovať ľudí k prevencii pred chorobami a zraneniami vhodným individuálnym stravovaním, pravidelným pohybom a regeneráciou. S touto víziou sme my vytvorili informačnú web stránku a jednoduchý e-shop.

HEPPiApple

Outdoormania

E-shop horského vodcu

Internetový obchod s ponukou turistického vybavenia prešiel po približne piatich rokoch prvým redizajnom. Prepracovali sme kategorizáciu produktov, zjednodušil navigáciu a upravili vzhľad tak, aby obrázky a animácie motivovali používateľov k nákupu.

Outdoormania

MixNabytek.cz

Zariadiť si domov nebolo nikdy ľahšie

E-shop nábytkovej firmy Magenta s 20 ročnou históriou v novom šate, s ešte prehľadnejším rozdelením kategórií podľa miestností pre maximálne pohodlie pri nakupovaní. Samozrejmosťou je rozsiahly filter a funkčný chat, vďaka ktorému sa môžete okamžite spojiť s predajcami.

MixNabytek.cz

Reparexshop.sk

Výživové doplnky nového tisícročia

E-shop so zákazníkmi po celej Európe, ale aj v USA, s ponukou prípravkov proti šedinám a ďalšou vlasovou a telovou kozmetikou.

Prípadová štúdia →
Reparexshop.sk

Sieň slávy

Otvorili sme online dvere Siene slávy slovenského futbalu

Zoznam laureátov slovenského futbalu na jednom mieste online. Dozviete sa, čím sa preslávili Jozef Adamec, Karol Dobiaš, Jozef Vengloš a ďalší. Sieň bude čoskoro doplnená aj o ďalší obsah ako video medailóny, štatistiky či knihy.

Sieň slávy

Zemplin.sk

B2B a B2C e-shop spojovacieho materiálu a vykurovacej techniky

E-shop s prepojením na ekonomický softvér Helios Orange umožňuje spoločnosti ZEMPLÍN, s.r.o. Humenné spravovať všetky produkty z jedného miesta. Projekt bol navrhnutý s dôrazom na zvýšenie počtu konverzii a skvelý nákupný zážitok pre koncových zákazníkov aj komerčné subjekty.

Prípadová štúdia →
Zemplin.sk

HR Dr.Max

Aby sa nestratil ani jeden životopis

Webová stránka určená prioritne na štruktúrovaný zber údajov o uchádzačoch o prácu v spoločnosti Dr. Max. Riešenie vytvorené na mieru prinieslo potenciálnym zamestnancom možnosť rýchlo odoslať svoju žiadosť a pracovníkom v oblasti HR tieto žiadosti efektívne evidovať, manažovať a reagovať na ne. Výsledkom bolo zrýchlenie prijímacích procesov a zjednodušenie práce oddelenia ľudských zdrojov.

Prípadová štúdia →
HR Dr.Max

SOS electronic

Keď 10% zákazníkov, tvorí 90% celkového objemu objednávok

E-shop elektronických súčiastok pre priemyselnú výrobu má priame zastúpenie v 7 štátoch a dodáva zákazníkom produkty do viac ako 100 krajín sveta. Naše riešenie preň preto zahŕňa aktualizáciu dát v reálnom čase, orientáciu webu na používateľa, responzívny dizajn ale aj využitie umelej inteligencie, ktorá si pamätá preferencie používateľa.

Prípadová štúdia →
SOS electronic

Zdravotné matrace

Prvý internetový predajca matracov na Slovensku

Kusová výroba matracov na mieru s prepojením internetového obchodu priniesla expresné dodacie lehoty a možnosť online nákupu akéhokoľvek atypického rozmeru (kruh, štvorce, kosodĺžniky, skosené rohy...).

Zdravotné matrace

Koberce.sk

E-shop, kde to zarába

Keď sme internetový obchod pre sieť predajní Kobraj a Koberce Trend spúšťali, klient od jeho efektívnosti v oblasti predaja nemal veľké očakávania. O to viac ho prekvapil okamžitý zisk, ktorý priniesol. Naďalej ho však zlepšujeme, aby jeho prínos stále rástol.

Koberce.sk

Tekmar

Poznáme recept na najlepšie tyčinky

Vegan, gluten free, keto či probiotic. Zdravé produkty vyrába TEKMAR už vyše 20 rokov a teraz ich ponúka svojim zákazníkom aj prostredníctvom intuitívneho e-shopu. Vraj má recept na najlepšie tyčinky, ochutnáte?

Tekmar

Solik.sk

Solík zváracia technika

E-shop ponúka zváračky, kukly s odsávaním a ďalšie zváracie príslušenstvo. Vďaka výbornej komunikácii, rýchlemu dodaniu, množstvu informácii pri produktoch a perfektnej práci so sociálnymi sieťami má šancu stať sa popredným e-shopom zváracej techniky na Slovensku. A my mu v tom chceme pomôcť.

Prípadová štúdia →
Solik.sk

CafeBritt.sk

Chuť Karibiku ukrytá v káve a čokoláde

Dizajnovo atraktívny e-shop prináša na Slovenský trh unikátnu značku kávy z Kostariky. Okrem desiatok svetovo oceňovaných káv ponúka aj možnosť zakúpiť si gurmánske čokolády neočakávaných chuťových kombinácií.

CafeBritt.sk

Kinekus

Ponuka pre kuchyne, domácnosti či záhrady pod jednou strechou

Obsahovo robustný e-shop franchisovej siete s miliónom spokojných zákazníkov ročne poskytuje svojim návštevníkom intuitívny nákupný proces aj napriek množstvu produktov. Web bol navrhnutý s dôrazom na jasnú štruktúru, rýchle prehliadanie požadovaných kategórii a jednoduché vyhľadávanie. Špecialitou sú funkcie ako Akcia dňa alebo bohatá databáza blogových príspevkov so zaujímavosťami a tipmi.

Kinekus

Xfarby.sk

Tisíce odtieňov na jednom mieste

A máte vymaľované! Nový e-shop martinskej predajne má vo svojej ponuke vyše 1500 produktov pre maľovanie všemožných druhov povrchov. Navyše disponuje rozsiahlou databázou inšpirácii, kde môžete načerpať farebné nápady pre svoj domov.

Xfarby.sk

ECO krabičky

Zdravšia planéta aj vďaka cukrovej trstine

E-commerce projekt určený prioritne veľkoobchodným zákazníkom ponúka široký sortiment obalových materiálov vyrobených s ohľadom na životné prostredie. Eko výrobky z bambusu, opadaných palmových listov, drevenej dyhy či cukrovej trstiny sú biologicky rozložiteľné a robia tak z fast-food stravovania menšiu záťaž pre životné prostredie.

ECO krabičky

Topankovo

To, po čom ženy túžia

E-shop, ktorý oblečie nežné pohlavie doslova od hlavy po päty. Prostredie navrhnuté s dôrazom na dizajn ponúka okrem topánok aj oblečenie, doplnky či kozmetiku a vďaka šikovnému filtru pomáha zákazníčkam nájsť produkty presne podľa ich vkusu. Niekoľkými kliknutiami tak môžu premeniť svoje módne sny na skutočnosť.

Topankovo

Pelikan

Klik, klik, klik a letíte

Európsky gigant v oblasti predaja leteniek ponúka v novom ešte intuitívnejšom prostredí svojho e-shopu možnosť rezervovať si dovolenku, hotel, auto či jachtu zopár kliknutiami. Doplnkom sú špeciálne funkcie, ako vyhľadanie najlacnejšej alternatívy v rozmedzí niekoľkých dní alebo plánovanie prestupov.

Pelikan

Saxana

Šteklivé nákupy teraz nie len pre dámy

Najväčší internetový obchod so spodným prádlom je na trhu už 11 rokov. Jeho posledné vylepšenie prináša ešte jednoduchšiu filtráciu produktov, smart vyhľadávanie obohatené o odporúčania ale aj nové kategórie tovaru pre mužov.

Saxana

Digituu

Kompletné digitálne riešenie pre gastronómiu

Rezervácia stolov, stav skladových zásob, manažment donášok či prehľad zamestnancov - to všetko a oveľa viac môžu reštaurácie sledovať a spravovať online prostredníctvom intuitívnej aplikácie, pre ktorú sme vytvorili novú komunikačnú platformu.

Digituu

Eurobus

Autobusom moderne a do celého sveta

Popredný slovenský autobusový dopravca s vyše 70 ročnou históriou má dnes pod palcom 350 autobusov na 116 prímestských, 11 diaľkových a až 19 medzinárodných linkách. Prostredníctvom intuitívnej online platformy ponúka svojim klientom možnosť tieto linky kombinovať a naplánovať si tak cestu autobusom po celej Európe z pohodlia domova. Lístky následne nájdu priamo vo svojej e-mailovej schránke.

Prípadová štúdia →
Eurobus

Zachej.sk

Víťaz v súťaži Heuréka ShopRoku v kategóriách "knihy a e-čítanie" a "zábava a voľný čas"

Internetový obchod, ktorý sa venuje predaju kníh z oblasti kresťanského života, biblistiky, psychológie, sociálnych vied, histórie a umenia, sa zaradil medzi finalistov v súťaži Heureka ShopRoku 2014 v kategórii knihy. V roku 2015 sa v tej istej kategórii umiestnil na treťom mieste a v rokoch 2016, 2017 a 2018 vyhral dokonca dve kategórie a predbehol tak aj známejšie e-shopy ako Martinus a Panta Rhei.

Prípadová štúdia →
Zachej.sk

Imitrade

Vaše logo takmer na čomkoľvek

E-shop s reklamnými predmetmi ponúka svojim zákazníkom možnosť objednať si všehochuť produktov s potlačou na mieru. Objednajte si poháre na festival, firemné diáre či loptu s menom vášho dieťaťa. Vďaka nasadeniu inovatívneho vyhľadávača nájdete všetko efektívne a rýchlo.

Imitrade

JohnC

Niečo zo sveta topánok a módy

E-shop, v ktorom hneď viete, či majú vaše číslo topánok. Vďaka prepojeniu s kamennými predajňami je zoznam skladových zásob vždy aktuálny.

JohnC

Ryba Košice

Veľký Tresko vás privíta v novom revíri

Prezentačná stránka košickej rybacej pochúťky ponúka návštevníkom pohľad do histórie spoločnosti Ryba, prehľad aktualít či receptov alebo katalóg produktov. Okrem toho je jej súčasťou aj e-shop pre B2B klientelu s online prepojením na ekonomický a skladový systém firmy.

Ryba Košice

Letenky.sk

15+ rokov vzájomnej spolupráce

Portál orientovaný na predaj leteniek vznikol v roku 2004. Vtedy sa na ňom realizovalo len niekoľko nákupov denne, čo sa však rýchlo zmenilo a z malej stránky sa čoskoro stal gigant. V roku 2009 sa etabloval medzi konkurenciou a v roku 2012 už predal viac ako 41 000 leteniek s tržbami vyše ako 8 miliárd €. Naša spoločnosť pomáhala pri tomto raste a web nepretržite rozvíjame aj v súčasnosti.

Letenky.sk

Mojetonery.sk

E-shop plný výhodných ponúk

Laserové tonery, atramentové cartridge aj optické valce. Na e-shope mojetonery.sk nájdete všetko, čo tlačiarne potrebujú. Vyhľadávač, ktorý sme tu nasadili, umožňuje nájsť jednotlivé produkty aj v prípade, že zadaný výraz obsahuje preklepy. Súčasťou webu je aj prehľad práve prebiehajúcich akcií, darčekov k nákupu či informácie o vernostnom programe.

Mojetonery.sk

Tempus group

Mobilita pod jednou strechou

Portál pre podnikateľskú skupinu so zameraním na predaj a servis rôznych automobilových značiek. Výnimočnosť riešenia spočíva v dôraze na manažment obsahu viacerých webov z jedného zdroja. Súčasťou našej práce bol aj vývoj obchodnej intranetovej aplikácie.

Tempus group

Masarykov dvor

Brána do nádherného sveta Podpoľania

Webový portál s komplexnými informáciami o atraktívnom rezorte vhodnom najmä na aktívny oddych. Agroturistika, cyklistika, wellness, atrakcie pre deti (kolotoč, farma so zvieratkami) či remeselný pivovar s vlastnou ponukou poctivých nepasterizovaných pív - to všetko na vás čaká v Masarykovom dvore.

Masarykov dvor

TV Košice

Televízia vašimi očami

Prvá online televízia v Košiciach. Aktuálne spravodajstvo z Košíc a okolia, live vysielanie a doprava naživo. Prispievať informáciami a reportážami môže úplne každý. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu, zaregistrovať sa, nafotiť alebo natočiť zaujímavé situácie svojím telefónom a zdieľať ich s ostatnými.

TV Košice

Pizza Domček

Vyklikajte si gurmánsky zážitok

Reštaurácia na Tomášikovej ulici je jednou z najobľúbenejších pizzerii v Košiciach. O výborné jedlo sa postarajú šikovní kuchári a o rýchle objednanie e-shop “z kuchyne” bart.sk.

Pizza Domček

AMD Drogéria

Drogéria, kozmetika, ale aj farby-laky až k vám domov

E-shop s bohatou ponukou produktov a priamym prepojením na podnikový informačný systém rozšíril predajný potenciál lokálnej drogérie na celé Slovensko, aby mohla konkurovať sieťovým gigantom.

AMD Drogéria

Michael Kováčik

Štýlový web módneho návrhára a riaditeľa Miss Slovensko

Michael navrhuje oblečenie, ktoré sa vyznačuje jednoduchosťou, minimalizmom, eleganciou a spája v sebe pohodlie so ženskosťou. Jeho dizajnový prezentačný web z našej dielne je doplnený o e-shopom, kde si môžete zakúpiť aktuálnu kolekciu.

Michael Kováčik

Podbánske resort

Miesto, kde najlepšie vypnete

Pre obľúbený rezort spájajúci dva luxusné hotely, dve príjemné chaty a wellness sme graficky navrhli a naprogramovali komplexný informačný a rezervačný systém. Objednať si oddych nebolo nikdy jednoduchšie.

Podbánske resort

All4Men

Internetový obchod pánskej módy a doplnkov

E-shop s bohatou ponukou produktov pre moderného muža sme vyvinuli s dôrazom na jednoduchú administráciu položiek, vďaka ktorej je možné jedným kliknutím upraviť širšiu databázu produktov. Riešenie tak šetrí čas a v konečnom dôsledku aj financie.

All4Men

No name

Najlepší web hudobnej skupiny

Frontman kapely Igor Timko, spolužiak nášho "frontmana" Mareka, s nami spolupracuje prakticky od založenia skupiny. Výsledkom tohto súznenia je moderny web so sviežimi farbami, pútavými animáciami a jednoduchou navigáciou. Podľa nás ide o najlepšiu online prezentáciu hudobnej kapely, minimálne na Slovensku. A podľa vás?

No name

Hotel Dália

Jediný "eco friendly" hotel na východnom Slovensku

Informačný web tohto výnimočného ubytovacieho zariadenia je prepojený s externým rezervačným systémom, vďaka ktorému je výber izby pre váš pobyt maximálne jednoduchý. Cestujete s domácimi miláčikmi a navyše elektromobilom? Pre pet friendly Hotel Dália s nabíjacou stanicou to nepredstavuje žiaden problém.

Hotel Dália

ELCOM

Inovatívne riešenia od roku 1991

Produktový katalóg s internetovým obchodom pre partnerov a konečných spotrebiteľov eKasa pokladníc s možnosťou okamžitého kontaktovania najbližšieho predajcu. V rámci projektu sme zabezpečili aj vývoj cloudového riešenia na prepojenie pokladníc so štatistikami obratov a tržieb.

ELCOM

Visitbardejov.sk

Objavte krásy regiónu

Cieľom webu Oblastnej organizácie cestovného ruchu "Šariš" Bardejov je propagácia turizmu v srdci východného Slovenska. Inšpirujte sa tipmi na výlety, prehľadom atrakcií či podujatí a nezabudnite ani na pamiatky. Najkrajšie mesto našej republiky vás rado privíta.

Visitbardejov.sk

Umeniesveta.sk

340 000 obrazov na jednom mieste

E-shop s prevádzkovo minimálnymi hardverovými a finančnými nárokmi ponúka intuitívny filter malieb (štýl, maliar, farba…), možnosť rámovania alebo úpravu obrazu na mieru.

Umeniesveta.sk

Páčia sa Vám naše referencie a máte predbežný záujem o spoluprácu?

Kontaktuje nás