Menu
EN | SK

Technológie

Sledujeme vývoj technológií a vyberáme si tie, ktoré spĺňajú najdôležitejšie požiadavky na bezpečnosť, rýchlosť a efektivitu. Na zmeny reagujeme flexibilne, no nezabúdame na dôkladnú analýzu.
Technológie Technológie

Projektový manažment a komunikácia

Najdôležitejšou súčasťou našej práce je efektívne plánovanie a neustála komunikácia počas celého procesu vývoja. Vďaka správnym nástrojom máme prehľad o každej úlohe a jej plnení.

Google Workspace Google Workspace
Gitlab Gitlab
Jira Jira
Azure DevOps Azure DevOps

Vývoj a programovanie

Budujeme technologicky silné projekty. Pri každom z nich si vyberáme nástroje, ktoré nám umožnia vyvíjať bezpečne, efektívne a s dôrazom na dlhodobú udržateľnosť. Pre správnu hierarchiu oddeľujeme backend od frontendu, no vďaka vhodne zvoleným technológiám zabezpečujeme ich plynulú komunikáciu a koordináciu.

Frontend

React (Next.js) React (Next.js)
Vue (NuxtJS) Vue (NuxtJS)
Angular Angular

Backend

Node.js Node.js
PHP PHP
Go Go
GraphQL GraphQL

Databázy

MariaDB MariaDB
PostgreSQL PostgreSQL
MongoDB MongoDB
Redis Redis
MySQL MySQL

Testovanie

Vďaka manuálnemu a automatizovanému testovaniu dokážeme odovzdávať kvalitnejšie projekty. Každý kúsok kódu preto prechádza naším testerským tímom, ktorý kontroluje nielen funkčnosť, ale má možnosť aj navrhovať zlepšenia a aktívne tak prispieť k vývoju lepších projektov.

Zephyr Zephyr
Browserstack Browserstack
Selenium Selenium
Jest Jest

Deploy a produkcia

Staráme sa o dáta našich klientov. Zbierame ich, pravidelne zálohujeme, vyhodnocujeme a riadime nimi ďalší vývoj projektov. Pri správne nastavenom procese zaradzovania kódov do produkcie sa nič nestratí. Publikované sú však vždy len funkčné a otestované produkty. Väčšinu nami zrealizovaných riešení aj prevádzkujeme a to v prostredí Google Cloud alebo cez Amazon Web Services. Vďaka tomu máme prístup k podrobnému monitoringu a na výkonnostné požadavky projektov dokážeme reagovať flexibilnejšie.

Nástroje

Docker Docker
GitLab CI/CD GitLab CI/CD
Azure DevOps Pipelines Azure DevOps Pipelines

Infraštruktúra

AWS AWS
GoogleCloud GoogleCloud
Azure Azure
Neprehliadnite výsledky našej programátorskej práce. Referencie
Napíšte nám 👋
👍 Úspešne odoslané Správa bola úšpešne odoslaná. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
😞 Ops! Nastala chyba Správu sa nepodarilo odoslať. Skúste to neskôr.
Načítavanie...