Pridaj sa k nám.

1Kto sme?

Už od roku 1997 sa venujeme webovým riešeniam. Neustále sledujeme nové technológie a v online prostredí objavujeme nekonečné príležitosti pre inovácie. Snažíme sa robiť veci najlepšie ako vieme a našou prácou prinášame nové zážitky pre používateľov našich webov.

Pracujeme na rôznych aplikáciach a zaujímavých projektoch. Medzi najznámejšie ecommerce riešenia patria www.drmax.sk, www.letenky.sk, www.pelikan.sk, www.topankovo.sk a www.sos.sk. Spolu predajú mesačne produkty za viac ako 5 mil. Eur. Nevyhýbame sa ani športu a www.futbalnet.sk navštívi cez víkend viac ako 50.000 návštevníkov. V špičke dosahuje viac ako 7 tisíc reálnych používateľov za minútu. Pomáhame aj so zlepšovaním zdravia. Pre klienta v Belgicku realizujeme aplikáciu, ktorá má v databáze viac ako 3.2 milióna pacientov, 16. 1 miliónov vyšetrení a 19.5 miliónov stretnutí. A tvoríme aj pre spoločnosti z nášho okolia: www.kosiceonline.sk.

Pozri si na vybraných prípadových štúdiach ako navrhujeme dizajn, programujeme a tvoríme:

Prípadové štúdie

A neprehliadni neformálne informácie o nás na blog.bart.sk. Tu sa dozvieš niečo viac o našich teambuildingoch ale aj o tom ako sa informatici pobili a kto bitku vyhral.

2Prečo Ťa hľadáme?

…lebo nájsť dobrého “webistu” je naozaj ťažšie ako sa zdá.

Prečo je to ťažké?

Lebo u nás tvoríme moderný web a neustále pracujeme s novými technológiami. A každá nová technológia prináša nové príležitosti a mení naše pracovné postupy.

A pri webe nejde len o napísanie efektívneho kódu. Dôležitá je aj spolupráca kódu s používateľom. Je vhodné mať aj trošku citu pre marketing a dizajn.

3S akými technológiami pracujeme?

Dizajn navrhujeme vo Photoshope alebo Sketchi. Programátori s ním následne pracujú v Zepline.

Photoshop Sketch Zeplin

Na moderný web sa pozeráme ako na aplikáciu, ktorú tvorí backend a frontend.

Backend poskytuje dáta pre frontend a spracováva biznis logiku aplikácie. RESTfull server ako webslužbu programujeme v Pythone alebo v Node.js. Dátovú vrstvu tvorí: MariaDB, PostgreSQL alebo MongoDB. Na cachovanie používame Redis.

Frontend vnímame ako single-page aplikáciu, kde najčastejšie využívame React. Na našom najväčšom projekte máme nasadený Angular.

React Angular

Na niektorých projektoch používame aj tzv. “webový mainstream”. PHP, mySQL, postgreSQL, XSLT nájdeš na väčšine našich ecommerce riešeniach.

Vývojové prostredie je JetBrains. alebo Visual Studio Code. Najčastejšie buildujeme Webpack-om a automatizujeme Jenkins-om.

U nás si môžeš vybrať technológie s ktorými chceš pracovať. Môžeš sa venovať len niektorej z nich poriadne a ostatné postupne rozvíjať.

Testovanie

Testrail, BrowserStack, Selenium

Testrail BrowserStack Selenium

Komunikácia

Slack, Mantis

Slack Mantis

4Čo od teba požadujeme?

Pri tvorbe moderného webu sa bez znalosti XHTML, CSS a JavaScriptu určite nezaobídeš. Potrebuješ mať schopnosť učiť sa nové veci a aktívny prístup k vývoju aplikácii. Musíš byť jednoducho webista “telom aj dušou”. Kľudne aj začínajúci, nemusíš mať hneď niekoľkoročné skúsenosti.

5Tešíme sa na teba!

Odoslaním súhlasite so spracovaním osobných údajov.

A buď jedným z nás!

Napíšte nám
Vypĺnte, prosím, správu

Odosielam