Menu
EN | SK

Pridaj sa k nám

A pracuj na zaujímavých projektoch. Otvorené pracovné pozície →

Čo nás baví na našej práci?

Tvoríme digitálne produkty pre…

Crossuite nie je len projekt. Je to produkt pomáhajúci doktorom v ich práci po celom svete. Z aplikácie, o ktorú sa v jej začiatkoch staral jeden vývojár, je dnes služba zlepšujúca život, zastrešovaná tímom špecialistov vo svojom odbore.

Mne práca na Crossuite umožnila profesný aj osobný rast. Zároveň sa teším na ďalšie výzvy, čo nás na projekte čakajú, a posunú medicínu do budúcnosti.

Chceš sa dozvedieť viac o našich projektoch →

SportNet je platforma, ktorá športovým klubom, zväzom, ale aj iným firmám s nešportovým zameraním umožňuje spracovať agendu svojich klientov. Už viac ako 15 rokov spolupracujeme so Slovenským futbalovým zväzom. Aj vďaka moderným a praktickým návrhom prispievame k zlepšeniu športu.

Projekt SportNet.online umožňuje developerom rozvíjať svoje schopnosti, vzdelávať a zdokonaľovať sa v moderných technológiách a rásť spolu s projektom.

Chceš sa dozvedieť viac o našich projektoch →

Práca v ecommerce tíme? Baví ma, že je dynamická a stále sa nájde niečo, čo nás vie prekvapiť. Vďaka tomu sa každodenne naučíme nové veci a rastieme nielen ako jednotlivci, ale aj ako tím.

Dôležitosť ecommercu najmä v tejto dobe nadobudla nový rozmer. Teraz už to nie je len možnosť, ale častokrát nutnosť. Snažíme sa preto, aby nakupovanie v online priestore bolo pre zákazníkov našich webov zážitkom.

Chceš sa dozvedieť viac o našich projektoch →

A ako pracujeme?

Fungujeme agilne a prácu si plánujeme v 2 týždňových sprintoch. Každé ráno sa stretávame na tímových stand-up meetingoch, kde si povieme, na čom sme robili predchádzajúci deň, čo budeme robiť ten nasledujúci a informujeme sa o prípadných problémoch, ktoré máme.

Po každom sprinte si na retrospektíve rozoberieme, čo sa nám podarilo, kde je priestor na vylepšenie a čo urobíme lepšie v tom ďalšom sprinte.

Nie sme neomylní. Neočakávame to ani od teba.
Všetci robíme chyby. Ale povieme si ich, vyriešime a poučíme sa z nich.
A zlepšujeme sa každým dňom, každým sprintom.

Týmito hodnotami sa riadime →

Mirka Scrum masterka
Kariéra

Otvorené pozície

Bart.sk dnes tvorí viac ako 60 členný tím programátorov, testerov a dizajnérov. Všetci zdieľame nadšenie pre webové technológie a radi privítame rovnako zmýšľajúcich ľudí. Aj napriek tomu, že v túto chvíľu aktívne nehľadáme nových kolegov a kolegyne, nezúfaj. Pokojne nám pošli svoj životopis. Ak sa v danej chvíli vyskytne vhodná príležitosť, radi sa ti ozveme.

Odoslaním súhlasite so spracovaním osobných údajov.
Napíšte nám 👋
👍 Úspešne odoslané Správa bola úšpešne odoslaná. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
😞 Ops! Nastala chyba Správu sa nepodarilo odoslať. Skúste to neskôr.
Načítavanie...