Ecommerce

Zameriavame sa na vývoj smart ecommerce riešení, ktoré dokážu predvídať správanie návštevníkov. Vďaka nim je nakupovanie na internete rýchlejšie, intuitívnejšie a zákazníci sa na eshopy vracajú s radosťou. Samozrejmosťou je prepojenie s marketingovými nástrojmi a dôraz na bezpečnosť.

Dr.Max

E-lekáreň dostupná každému

Dr.Max tvorí sieť 2 100 lekární, vďaka čomu sa radí medzi najväčších predajcov farmaceutík v strednej Európe, a stále rastie.

Vo svojej online podobe ponúka používateľom intuitívny nákup postavený na základe analýz spotrebiteľského správania návštevníkov. Zároveň umožňuje zákazníkom lokalizovať predajne a filtrovať ich podľa poskytovaných služieb.

Prípadová štúdia →

Digitálne prepojenia

Pozrite sa, ako využívame digitálne možnosti na podporu konektivity, aby boli ecommerce riešenia presnejšie, efektívnejšie a personalizované.

S dôverou od lídrov z oblasti ecommerce

„Po realizácii komplexného auditu zo strany Bart-u sme spoločne urobili strategické rozhodnutie prepísať celú aplikáciu od nuly a postupne nahrádzať jednotlivé moduly. Oceňujem, že boli schopní riešenie komplexne navrhnúť a zároveň návrh aj zrealizovať. Zároveň dbali na neustálu komunikáciu a maximálnu ústretovosť.“

Michal Král CEO @ Pricemania

Investujte do ecommerce a žiadajte len to najlepšie

Naša kompetencia je podporená 20-ročnými skúsenosťami vo vývoji komplexných a inovatívnych ecommerce riešení prispôsobených obchodným cieľom a potrebám našich partnerov.

Naše vlastné vývojové služby elektronického obchodu dokážu splniť všetky vaše požiadavky na trh s jedným predajcom, ako aj na obchod s viacerými predajcami.

Ako inovatívna a najlepšia spoločnosť zaoberajúca sa vývojom elektronického obchodu prinášame kľúčové a všestranné zameranie na Magento. Naše vývojové služby Magento sľubujú komplexné riešenia elektronického obchodu pre online podniky. Využívame najlepšiu dostupnú technológiu a dodávame intuitívne návrhy využívajúce najlepšie témy a integrácie.

Ladislav Perduk Product Owner @ Ecommerce projekty
#betterecommerce

Viac o tom ako zlepšujeme ecommerce sa dočítate na našom blogu.

Prejsť na blog →

Ste pripravení predávať viac, rýchlejšie a efektívnejšie? Kontaktujte nás a dozviete sa viac. Mám záujem
Napíšte nám 👋
👍 Úspešne odoslané Správa bola úšpešne odoslaná. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
😞 Ops! Nastala chyba Správu sa nepodarilo odoslať. Skúste to neskôr.