Webové a mobilné aplikácie

Vývoj moderného webu napreduje míľovými krokmi. Prostredníctvom technológií, ktoré máme dnes dostupné vieme vytvoriť plnohodnotnú webovú aj mobilnú aplikáciu. A to pre akékoľvek zariadenie a akúkoľvek platformu.

ikonka - Idea a stratégia

Idea a stratégia

Zanalyzujeme Váš nápad, zvolíme správnu stratégiu a vyberieme ideálne nástroje pre vývoj Vašej aplikácie pre vybrané platformy.

ikonka - Používateľ je na prvom mieste

Používateľ je na prvom mieste

Navrhneme funkčný prototyp aplikácie, otestujeme ho na reálnych užívateľoch a na základe výsledkov vytvoríme finálny dizajn a funkcie aplikácie.

ikonka - Vývoj pre akékoľek rozlíšenie a platformu

Vývoj pre akékoľek rozlíšenie a platformu

Implementujeme dizajn do funkčnej podoby, aby sa jednotlivé dáta korektne zobrazovali na všetkých zariadeniach. Tam, kde to je užitočné, vytvoríme natívne mobilné aplikácie.

ikonka - Správne zvolené nástroje

Správne zvolené nástroje

Pracujeme len s najnovšími technológiami API integrácia, JavaScript, UX princípy a moderná architektúra je len začiatok. Rýchlo sa prispôsobujeme trendom a prinášame Vám technologickú konkurenčnú výhodu.

ikonka - Aplikácie vyžadujú rýchlosť

Aplikácie vyžadujú rýchlosť

Dnešné moderné aplikácie spracúvavajú množstvo dát z rôznych zdrojov. Používateľ ich očakáva hneď a nie je ochotný čakať. Pomalé aplikácie sú penalizované vo výsledkoch vyhľadávania. Optimalizácia rýchlosti aplikácii je pravidelnou súčasťou našej práce.

ikonka - Bezpečnosť je vlastnosť

Bezpečnosť je vlastnosť

Dizajn aplikácii, orientácia na používateľa, rýchlosť ale aj najnovšie technológie sú zbytočné ak Vaša aplikácia obsahuje závažnú zraniteľnosť. Myslíme na to.

Webové a mobilné aplikácie, ktoré majú niečo navyše.

Referencie
Napíšte nám
success Úspešne odoslané Správa bola úšpešne odoslaná. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
error Ops! Nastala chyba Správu sa nepodarilo odoslať. Skúste to neskôr.