Webové a mobilné aplikácie

Vývoj moderného webu napreduje míľovými krokmi. Prostredníctvom technológií, ktoré máme dnes dostupné vieme vytvoriť plnohodnotnú webovú aj mobilnú aplikáciu. A to pre akékoľvek zariadenie a akúkoľvek platformu.

ikonka - Idea a stratégia

Idea a stratégia

Zanalyzujeme Váš nápad, zvolíme správnu stratégiu a vyberieme ideálne nástroje pre vývoj Vašej aplikácie pre vybrané platformy.

ikonka - Používateľ je na prvom mieste

Používateľ je na prvom mieste

Navrhneme funkčný prototyp aplikácie, otestujeme ho na reálnych užívateľoch a na základe výsledkov vytvoríme finálny dizajn a funkcie aplikácie.

ikonka - Vývoj pre akékoľek rozlíšenie a platformu

Vývoj pre akékoľek rozlíšenie a platformu

Implementujeme dizajn do funkčnej podoby, aby sa jednotlivé dáta korektne zobrazovali na všetkých zariadeniach. Tam, kde to je užitočné, vytvoríme natívne mobilné aplikácie.

ikonka - Správne zvolené nástroje

Správne zvolené nástroje

Pracujeme len s najnovšími technológiami API integrácia, JavaScript, UX princípy a moderná architektúra je len začiatok. Rýchlo sa prispôsobujeme trendom a prinášame Vám technologickú konkurenčnú výhodu.

ikonka - Aplikácie vyžadujú rýchlosť

Aplikácie vyžadujú rýchlosť

Dnešné moderné aplikácie spracúvavajú množstvo dát z rôznych zdrojov. Používateľ ich očakáva hneď a nie je ochotný čakať. Pomalé aplikácie sú penalizované vo výsledkoch vyhľadávania. Optimalizácia rýchlosti aplikácii je pravidelnou súčasťou našej práce.

ikonka - Bezpečnosť je vlastnosť

Bezpečnosť je vlastnosť

Dizajn aplikácii, orientácia na používateľa, rýchlosť ale aj najnovšie technológie sú zbytočné ak Vaša aplikácia obsahuje závažnú zraniteľnosť. Myslíme na to.

Webové a mobilné aplikácie, ktoré majú niečo navyše. Referencie
Napíšte nám 👋
👍 Úspešne odoslané Správa bola úšpešne odoslaná. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
😞 Ops! Nastala chyba Správu sa nepodarilo odoslať. Skúste to neskôr.