Menu
EN | SK

Zdravie

Tvoríme digitálne produkty, ktoré zlepšujú život a starostlivosť o vaše zdravie. Vďaka našim projektom je objednávanie sa na vyšetrenia rýchlejšie, zdieľanie citlivých medicínskych dát s odborníkmi bezpečnejšie a nakupovanie zdravotníckych pomôcok intuitívnejšie.

Crossuite

Cloudová eHealth aplikácia so 4,5 miliónmi pacientmi

Už 16 rokov spolupracujeme na vývoji akreditovaného informačného a rezervačného systému pre zdravotnícke zariadenia, ktorý zabezpečuje kompletnú správu agendy ambulancií - od objednania pacienta, cez prehľad jeho dokumentácie až po zdieľanie výsledkov vyšetrení naprieč špecialistami.

Crossuite dnes používa vyše 8 000 doktorov so 4,5 miliónmi pacientmi v 23 krajinách sveta.

Prípadová štúdia →

S dôverou od lídrov z oblasti zdravia

„Za roky spolupráce sa bart.sk stal viac ako partnerom. Je nenahraditeľným spojencom pre Crossuite, pretože vytvára technologickú roadmapu pre našu platformu roky dopredu. Je to agilná firma plná života, ktorá má multitalentovaný tím a rýchlo reaguje na zmeny vo sfére web softvéru. Udržiava skvelú rovnováhu medzi skúsenosťami a čerstvými nápadmi a vždy vie nájsť optimálne riešenie.”

Joris Van den Putte
Joris Van den Putte
CEO @ Crossuite

Prečo nám záleží na lepšom zdraví?

„Digitálne zdravotnícke produkty predstavujú revolúciu odohrávajúcu sa priamo pred našimi očami. Nikdy predtým sa lekári, technici a podnikatelia nestretli, aby vytvorili produkty, ktoré zjednodušia celý proces poskytovania zdravotnej starostlivosti. Sme si istí, že vďaka dostupným technológiám, ktoré môžu zlepšiť náš každodenný život, sú možnosti pre lepšie zdravie nekonečné.”

Peter Sliacky
Peter Sliacky
Product Owner @ Crossuite
Zaujali vás naše služby? Kontaktujte nás. Mám záujem
Napíšte nám 👋
👍 Úspešne odoslané Správa bola úšpešne odoslaná. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
😞 Ops! Nastala chyba Správu sa nepodarilo odoslať. Skúste to neskôr.
Načítavanie...