Šport

Pre športové organizácie vyvíjame digitálne produkty na manažment ich administratívnych a komerčných aktivít. Prispievame tak najpríklad k zlepšeniu transparentnosti prerozdelenia verejných zdrojov, no najmä posúvame športové kluby bližšie k ich fanúšikom.

Slovenský futbalový zväz

Digitalizácia Slovenského futbalového zväzu

Pre partnerov a športové kluby sme vytvorili B2B platformu na mieru, ktorej prioritným cieľom je manažovať výnosy z predaja tímov a na základe príslušných zákonov automaticky rozdeľovať verejné prostriedky.

Platforma obsahuje dáta z 1 700 klubov, 44 zväzov a 5 000 tímov. Týždenne zobrazuje výsledky pre 2 200 zápasov a pravidelne ju využíva viac ako 5 000 aktívnych online používateľov súčasne.

SFA vyhrala cenu za kreativitu a inováciu v oblasti výnosov v rámci UEFA Grow Awards 2018.

Prípadová štúdia →

S dôverou od lídrov z oblasti športu

„Priatelia, prišiel správny čas… revolúcia musí pokračovať. Spúšťame nový Futbalnet a postupne prídu aj nové služby pre kluby, zväzy a fanúšikov futbalu. Robíme to pre Vás, takže ďakujeme nielen za podporu, ale aj pripomienky a návrhy na zlepšenie. V každom prípade sa osobne musíme poďakovať minimálne jednému človeku, ktorý robí na tomto projekte nadľudskú prácu. Michal Hricišín a spoločnosť bart.sk, ďakujeme za celý Slovenský futbal! Ostatným priateľom v širokom tíme patrí veľká vďaka tiež.”

Ján Letko IT riaditeľ @ Slovenský futbalový zväz

Prečo sú v športe dôležité technologické zmeny?

Športový priemysel je možno jedným z najkonkurencieschopnejších oblastí. Každý klub alebo organizácia musí byť dokonale etablovaná na strategickej aj prevádzkovej úrovni.

Je dôležité, aby tieto spoločnosti držali krok s digitálnym vekom a zabezpečili si svoju pozíciu na trhu. Preto musia mať k dispozícii nástroje prispôsobené ich potrebám, ktoré zlepšujú ich produktivitu a efektivitu, aby mohli čeliť tejto tvrdej konkurencii a splniť očakávania svojich podporovateľov rastúce každým dňom.

Naše riešenia umožňujú prepojenie medzi športom a organizáciami a spájajú to najlepšie z oboch svetov pre športovcov a fanúšikov. Používame overené technológie, aby sme zaistili dokonalú používateľskú skúsenosť a motivovali fanúšikov k interakcii.

Michal Hricišín Product Owner @ Sportnet
#bettersport

Viac o tom ako zlepšujeme šport sa dočítate na našom blogu.

Prejsť na blog →

Ste pripravení vyhrať túto hru pomocou digitálnych produktov? Kontaktujte nás a dozviete sa viac. Mám záujem
Napíšte nám 👋
👍 Úspešne odoslané Správa bola úšpešne odoslaná. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
😞 Ops! Nastala chyba Správu sa nepodarilo odoslať. Skúste to neskôr.