Menu
EN | SK

Šport

Pre športové organizácie vyvíjame digitálne produkty na manažment ich administratívnych a komerčných aktivít. Prispievame tak aj k zlepšeniu transparentnosti prerozdelenia verejných zdrojov a posúvame športové kluby bližšie k ich fanúšikom.

Slovenský futbalový zväz

Digitalizácia Slovenského futbalového zväzu

Pre partnerov a športové kluby sme vytvorili B2B platformu na mieru, ktorej prioritným cieľom je manažovať výnosy z predaja tímov a na základe príslušných zákonov automaticky rozdeľovať verejné prostriedky.

Platforma obsahuje dáta z 1 700 klubov, 44 zväzov a 5 000 tímov. Týždenne zobrazuje výsledky pre 2 200 zápasov a pravidelne ju využíva viac ako 5 000 aktívnych online používateľov súčasne.

Aj vďaka nej vyhrala SFA cenu za kreativitu a inováciu v oblasti výnosov v rámci UEFA Grow Awards 2018.

Prípadová štúdia →

S dôverou od lídrov z oblasti športu

„Spustili sme nový Futbalnet a postupne prídu aj nové služby pre kluby, zväzy a fanúšikov futbalu. Ďakujeme za podporu všetkých používateľov a tešíme sa aj na pripomienky a návrhy na zlepšenie. Osobne sa musím poďakovať minimálne jednému človeku, ktorý robí na tomto projekte nadľudskú prácu - Michal Hricišín. Spoločnosť bart.sk, ďakujeme za celý Slovenský futbal!”

Ján Letko
Ján Letko
IT riaditeľ @ Slovenský futbalový zväz

Prečo sú v športe dôležité technologické zmeny?

Športový priemysel je možno jedným z najkonkurencieschopnejších oblastí. Každý klub alebo organizácia musí byť dokonale etablovaná na strategickej aj prevádzkovej úrovni.

Je dôležité, aby tieto spoločnosti držali krok s digitálnym vekom a zabezpečili si svoju pozíciu na trhu. Aby mohli čeliť tejto tvrdej konkurencii a splniť očakávania svojich podporovateľov rastúce každým dňom, musia mať k dispozícii nástroje prispôsobené ich potrebám. Tie im pomôžu zlepšiť ich produktivitu a efektivitu.

Naše riešenia umožňujú prepojenie medzi športom a organizáciami a spájajú to najlepšie z oboch svetov pre športovcov a fanúšikov. Aby sme zaistili dokonalú používateľskú skúsenosť a motivovali fanúšikov k interakcii, používame overené technológie a neustále inovujeme.

Michal Hricišín
Michal Hricišín
Product Owner @ Sportnet
Zaujali vás naše služby? Kontaktujte nás. Mám záujem
Napíšte nám 👋
👍 Úspešne odoslané Správa bola úšpešne odoslaná. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
😞 Ops! Nastala chyba Správu sa nepodarilo odoslať. Skúste to neskôr.
Načítavanie...