Web stránky a prezentácie

Našou úlohou je ukázať Vám cestu k trendom webdizajnu a je len na Vás koľko priestoru nám v tomto snažení poskytnete.

ikonka - Animácie

Animácie

Pridáme dynamiku Vášmu logu, službe, produktu, sloganu, či piktogramom. Animácia vyjadrí za Vás to, čo chcete povedať používateľovi oveľa jednoduchšie, ako statická grafika.

ikonka - Geometrické tvary

Geometrické tvary

Vložíme fotografie Vašich kolegov do kruhov, jednotlivé časti web stránky rozdelíme do štvorcov a obdlžníkov a texty predelíme súvislými čiarami. Posunieme webdizajn do nových rozmerov.

ikonka - Typografia

Typografia

Odlíšime Vašu web stránku od ostatných. Použijeme písmo, ktoré vyvolá jedinečnú emóciu. Takú, ktorú používateľ nepocíti na žiadnej inej web stránke, iba na Vašej.

ikonka - Ilustrácie

Ilustrácie

Nakreslíme pre Vás fonty, ikony a tlačidlá. Všetky tieto elementy vedia vkusne doplniť každú web stránku a vedia zbystriť užívateľovu pozornosť. Nebojíme sa experimentovať.

ikonka - Gradienty a výrazné farby

Gradienty a výrazné farby

Navodíme lepší pocit pri prehliadaní web stránky tak, ako to robia známe spoločnosti. Spojením dvoch farieb. Využijeme gradient s peknou fotografiou Vášho produktu či služby, doplnený o krátky text, prípadne slogan.

ikonka - Responzívny dizajn

Responzívny dizajn

Optimalizujeme Vašu web stránku pre mobilné zariadenia tak, aby si ju užívatelia „vychutnali“ aj na smartfónoch a tabletoch.

ikonka - Landing page

Landing page

Zvýšime povedomie o vašich službách/produktoch a získame čo najviac konverzií vytvorením zaujímavej landing page, spolu so správne zacielenou PPC kampaňou.

ikonka - Skrolovanie cez Parallax

Skrolovanie cez Parallax

Vtiahneme používateľa do web stránky. Parallax efektom navodíme tú správnu atmosféru pri skrolovaní Vašej web stránky.

ikonka - Dôraz na obsah

Dôraz na obsah

Pripravte vecné, zrozumiteľné a hlavne pravdivé texty pre Vašich návštevníkov a pamätajte, každý text by mal mať svoj jasný cieľ. Texty na novú web stránku je potrebné dodať ešte pred tvorbou grafického návrhu. Nám ušetríte čas a sebe peniaze.

ikonka - Vlastné fotografie

Vlastné fotografie

Doporučujeme vytvoriť fotografie, ktoré povedia oveľa viac o Vašej firme, ako nič nehovoriace fotografie z fotobanky, ktoré už možno používa Vaša konkurencia. Fotografie viete následne použiť v printových materiáloch alebo na sociálnych sieťach.

Pozrite si web stránky, ktoré sme realizovali.

Referencie
Napíšte nám
Vypĺnte, prosím, správu

Odosielam