Web stránky a prezentácie

Našou úlohou je ukázať Vám cestu k trendom webdizajnu a je len na Vás koľko priestoru nám v tomto snažení poskytnete.

ikonka - Animácie

Animácie

Pridáme dynamiku Vášmu logu, službe, produktu, sloganu, či piktogramom. Animácia vyjadrí za Vás to, čo chcete povedať používateľovi oveľa jednoduchšie, ako statická grafika.

ikonka - Geometrické tvary

Geometrické tvary

Vložíme fotografie Vašich kolegov do kruhov, jednotlivé časti web stránky rozdelíme do štvorcov a obdlžníkov a texty predelíme súvislými čiarami. Posunieme webdizajn do nových rozmerov.

ikonka - Typografia

Typografia

Odlíšime Vašu web stránku od ostatných. Použijeme písmo, ktoré vyvolá jedinečnú emóciu. Takú, ktorú používateľ nepocíti na žiadnej inej web stránke, iba na Vašej.

ikonka - Ilustrácie

Ilustrácie

Nakreslíme pre Vás fonty, ikony a tlačidlá. Všetky tieto elementy vedia vkusne doplniť každú web stránku a vedia zbystriť užívateľovu pozornosť. Nebojíme sa experimentovať.

ikonka - Gradienty a výrazné farby

Gradienty a výrazné farby

Navodíme lepší pocit pri prehliadaní web stránky tak, ako to robia známe spoločnosti. Spojením dvoch farieb. Využijeme gradient s peknou fotografiou Vášho produktu či služby, doplnený o krátky text, prípadne slogan.

ikonka - Responzívny dizajn

Responzívny dizajn

Optimalizujeme Vašu web stránku pre mobilné zariadenia tak, aby si ju užívatelia „vychutnali“ aj na smartfónoch a tabletoch.

ikonka - Landing page

Landing page

Zvýšime povedomie o vašich službách/produktoch a získame čo najviac konverzií vytvorením zaujímavej landing page, spolu so správne zacielenou PPC kampaňou.

ikonka - Skrolovanie cez Parallax

Skrolovanie cez Parallax

Vtiahneme používateľa do web stránky. Parallax efektom navodíme tú správnu atmosféru pri skrolovaní Vašej web stránky.

ikonka - Dôraz na obsah

Dôraz na obsah

Pripravte vecné, zrozumiteľné a hlavne pravdivé texty pre Vašich návštevníkov a pamätajte, každý text by mal mať svoj jasný cieľ. Texty na novú web stránku je potrebné dodať ešte pred tvorbou grafického návrhu. Nám ušetríte čas a sebe peniaze.

ikonka - Vlastné fotografie

Vlastné fotografie

Doporučujeme vytvoriť fotografie, ktoré povedia oveľa viac o Vašej firme, ako nič nehovoriace fotografie z fotobanky, ktoré už možno používa Vaša konkurencia. Fotografie viete následne použiť v printových materiáloch alebo na sociálnych sieťach.

Pozrite si web stránky, ktoré sme realizovali.

Referencie
Napíšte nám
success Úspešne odoslané Správa bola úšpešne odoslaná. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
error Ops! Nastala chyba Správu sa nepodarilo odoslať. Skúste to neskôr.