Plníme firmám podnikateľské ciele aj vďaka analýzam pri vývoji riešení
I.

Tvorba užívateľského konceptu

V úvode spolupráce intenzívne komunikujeme so zákazníkom o jeho požiadavkách. Na základe analýzy predpokladáme správanie sa návštevníkov a navrhujeme pre nich dynamicky generovanú ponuku.

Následne vytvárame wireframe, ktorý definuje informačnú architektúru ecommerce riešenia. Užívateľský koncept predstavuje schému rozloženia jednotlivých objektov a vzťahov medzi nimi. Súčasťou je aj funkčná špecifikácia, ktorej cieľom je vytvorenie jednoznačného zadania pre realizáciu projektu.

II.

Spracovanie technickej špecifikácie stránok

Predmetom technickej špecifikácie sú možnosti prepojenia s rozličnými účtovnými a skladovými systémami. Do úvahy berieme aj návrhy riešení na báze RestAPI pre budúce prepojenie s ďalšími externými aplikáciami (nové mobilné aplikácie, existujúce aplikácie).

Na základe analýzy a technickej špecifikácie zadefinujeme odhadovanú náročnosť riešenia a pripravíme cenovú ponuku.

III.

Realizácia ecommerce riešenia

Po schválení dizajnu pracujeme na backende a frontende riešenia s využitím najnovších technológií. Implementovaný je redakčný systém, katalóg produktov, e-shop a zároveň dochádza ku customizácii riešenia.

Stránky sú postupne zobrazované na testovacej adrese – nazovdomeny.bart.sk.

IV.

Odovzdanie projektu

Projekt (alebo jeho etapa) je odovzdaný zákazníkovi. Zákazníka a jeho pracovníkov zaškolíme pre prácu so stránkou a následne ju spúšťame na zvolenej doméne.

V.

Dlhodobá spolupráca

Spustením projektu sa vzájomná spolupráca nekončí.

Analyzujeme a vyhodnocujeme vývoj návštevnosti (počet unikátnych a pravidelných návštevníkov) a aktivitu návštevníkov (vykonanie registrácie, odber noviniek, vyplnenie objednávky a iné).

Následne navrhujeme riešenia, ako posúvať projekt stále vpred, vďaka čomu dokážeme priniesť zákazníkovi ešte lepšie merateľné výsledky.

VI.

Prevádzka riešení

Pre ecommerce riešenia zabezpečujeme prevádzku s nepretržitým zálohovaním dát. Prípadným technickým problémom sa venujeme prakticky okamžite a garantujeme ich vyriešenie do 4 hodín od nahlásenia. Zároveň poskytujeme neobmedzenú záruku na nami realizované riešenia.

+18
Rokov na trhu
20
Členný tím
500tis
Návštev denne
2,5mil
Mes. tržby riešení
+500
Spokojných klientov