Viac ako 500 jedinečných riešení na mieru s obratom 1 500 000 € mesačne
Merateľné výsledky návštevnosti a predaja v portfóliu úspešných projektov
Letenky.sk
Zo stránky predávajúcej 10 leteniek denne sme vybudovali jeden z najväčších portálov na online predaj leteniek na Slovensku. Nárast predaja leteniek v 100-vkách %. Realizované služby: tvorba web stránky, aplikačné programovanie, implementácia webových služieb leteckých spoločností, prevádzka a správa servera na báze „Cloud hostingu“. Vývoj portálu stále pokračuje programovaním nových funkcionalít a nadstavbových riešení; aktuálne sa pripravuje mobilná aplikácia pre iOS a Android.
Crossuite.com
Vývoj komplexného online informačného a rezervačného systému pre ambulancie. Systém poskytuje efektívny time manažment, online rezervácie termínov, elektronické karty, správu financií a dokumentov a množstvo ďalších voliteľných funkcionalít. Jednoduché a user friendly užívateľské rozhranie. Prístup do systému je možný z akéhokoľvek počítača, tabletu a prostredníctvom mobilnej aplikácie (iOS, Android).
Grand Hotel Permon
Navrhli sme dizajn a naprogramovali stránku pre ****Grand Hotel Permon, ktorý patrí medzi najluxusnejšie wellness hotely na Slovensku. Zastrešenie online marketingových riešení, napr: vytvorenie Facebook aplikácie pre pridávanie súťažných videí; pravidelná príprava návrhov a kampaní a realizácia marketingového školenia (fungovanie sociálnej siete Facebook). Zabezpečenie webhostingu.
Exisport
Vytvorenie úspešného e-shopu pre jedného z najväčších predajcov športového oblečenia a športových potrieb na Slovensku. Realizované služby: Tvorba užívateľského konceptu, aplikačné programovanie, prepojenie eshopu na externé systémy skladov a pokladníc, prevádzka a správa servera na báze „Cloud hostingu“.
Kamdomesta
Rozsiahly informačný portál pre trávanie voľného času na Slovensku. Návštevnosť po spustení vzrástla o vyše 20% (za obdobie 6 mesiacov). Prevádzka a správa servera na báze „Cloud hostingu“. Ako doplnok bola vytvorená mobilná aplikácia pre iOS a Android.
Tempus Group s.r.o
Podnikateľská skupina, ktorej hlavné zameranie tvorí sieť predajní a servisov prémiových automobliových značiek. Výnimočnosť portálu spočíva v dôraze na manažment obsahu viacerých webov z jedného zdroja. Súčasťou riešenia je vývoj obchodnej intranetovej aplikácie.
Elcom
Veľké katalógové riešenie dodávateľa registračných pokladníc. Konfigurátor výberu jednotlivých parametrov pokladníc pre koncového zákazníka. Možnosť okamžitého kontaktovania najbližšieho predajcu. Na portáli pracujeme dlhodobo a stále vyvíjame nové funkcionality. Takisto sme zrealizovali aj e-shop na priamy predaj.
Interiér invest s.r.o.
Elektronický obchod pre sieť predajní Kobraj a Koberce Trend. Predajné výsledky tohoto eshopu sú pre nášho klienta veľmi potešujúce. Neveril, že v tak krátkom čase po spustení, bude mať eshop taký prínos. My však vieme, že po ďalších úpravách a aktívnej práci, bude rásť naďalej.
LUTO Slovakia s.r.o.
Elektronický obchod bývalej siete predajní Meganábytok. Veľmi pekne je spracovaný pohľad na produkt cez jeho zobrazenie v segmentoch, miestnostiach a nábytkových systémoch. Portál prevádzkujeme na našich serveroch, rozvoj doplnkových funkcionalít vykonáva zákazník vo vlastnej réžii.
LifeWeb s.r.o.
Jeden z prvých komunitných portálov vytvorených na Slovensku. Myšlienka predbehla dobu. Prevádzka a správa servera na báze „Cloud hostingu“.
Inzercia.sk
Prevádzka a správa serverov na báze "Cloud hostingu" s návštevnosťou viac ako 20.000 unikátnych návštevníkov denne.
Umeniesveta.sk
Viac ako 200 000 produktov v databáze a to všetko pri minimálnych hardverových a finančných nárokoch na prevádzku eshopu. Zaujímavými funkcionalitami sú úpravy obrazu na mieru a rámovanie.

+18
Rokov na trhu
20
Členný tím
500tis
Návštev denne
2,5mil
Mes. tržby riešení
+500
Spokojných klientov