Viac ako 500 jedinečných riešení na mieru s obratom 2 500 000 € mesačne
Merateľné výsledky návštevnosti a predaja
Letenky.sk
Zo stránky predávajúcej 10 leteniek denne sme vybudovali jeden z najväčších portálov na online predaj leteniek na Slovensku. Nárast predaja leteniek v 100-vkách %. Realizované služby: tvorba web stránky, aplikačné programovanie, implementácia webových služieb leteckých spoločností, prevádzka a správa servera na báze „Cloud hostingu“. Vývoj portálu stále pokračuje programovaním nových funkcionalít a nadstavbových riešení; aktuálne sa pripravuje mobilná aplikácia pre iOS a Android.
Crossuite.com
Vývoj komplexného online informačného a rezervačného systému pre ambulancie. Systém poskytuje efektívny time manažment, online rezervácie termínov, elektronické karty, správu financií a dokumentov a množstvo ďalších voliteľných funkcionalít. Jednoduché a user friendly užívateľské rozhranie. Prístup do systému je možný z akéhokoľvek počítača, tabletu a prostredníctvom mobilnej aplikácie (iOS, Android).
Drmax
Vývoj rozsiahleho ecommerce riešenia pre jednu z najväčších sietí lekární Dr. Max+ na Slovensku. Vytvorenie e-shopu na mieru, mobilnej verzie a mobilnej aplikácie na základe analýz spotrebiteľského správania sa návštevníkov. Lokalizácia viac ako 207 lekární a možnosť ich filtrácie podľa poskytovaných služieb. Návrh online marketingových kampaní a vývoj súťažných aplikácii na sociálnych sieťach; napr. vianočný kalendár zliav a akcií. Nepretržitá prevádzka aplikácii a servera.
Exisport
Vytvorenie úspešného e-shopu pre jedného z najväčších predajcov športového oblečenia a športových potrieb na Slovensku. Realizované služby: Tvorba užívateľského konceptu, aplikačné programovanie, prepojenie eshopu na externé systémy skladov a pokladníc, prevádzka a správa servera na báze „Cloud hostingu“.
Futbalnet
Inovatívne riešenie pre Slovenský futbalový zväz. Futbalnet sa nachádza v pozícii zobrazovateľa údajov z ISSF (ide o Informačný systém slovenského futbalu). Samotný futbalnet je napojený na REST server, ktorý utilizuje a optimalizuje REST server na strane ISSF. Pritom nevyužíva žiadnu SQL databázu. Ako cache je použitý key-value store REDIS. Prispôsobenie riešenia pre očakávanú vysokú a zároveň nárazovú návštevnosť portálu.
Grand Hotel Permon
Navrhli sme dizajn a naprogramovali stránku pre ****Grand Hotel Permon, ktorý patrí medzi najluxusnejšie wellness hotely na Slovensku. Zastrešenie online marketingových riešení, napr: vytvorenie Facebook aplikácie pre pridávanie súťažných videí; pravidelná príprava návrhov a kampaní a realizácia marketingového školenia (fungovanie sociálnej siete Facebook). Zabezpečenie webhostingu.
Podbanske Resort
Úspešný portál, ktorý zastrešuje všetky ubytovacie kapacity a služby, poskytované rezortom Podbanské. Katalóg pobytových balíčkov s možnosťou predbežnej rezervácie. Využitie infografiky a ďalších názorných grafických prvkov. Vytvorenie užitočného Infocentra s článkami, ktoré nadväzujú na aktuálne udalosti, akcie a služby. Zvýšenie návštevnosti aj vďaka responzívnej verzii a vzájomnému prepojeniu s hotelpermon.sk.
Kamdomesta
Rozsiahly informačný portál pre trávanie voľného času na Slovensku. Návštevnosť po spustení vzrástla o vyše 20% (za obdobie 6 mesiacov). Prevádzka a správa servera na báze „Cloud hostingu“. Ako doplnok bola vytvorená mobilná aplikácia pre iOS a Android.
Tempus Group s.r.o
Podnikateľská skupina, ktorej hlavné zameranie tvorí sieť predajní a servisov prémiových automobliových značiek. Výnimočnosť portálu spočíva v dôraze na manažment obsahu viacerých webov z jedného zdroja. Súčasťou riešenia je vývoj obchodnej intranetovej aplikácie.
Elcom
Veľké katalógové riešenie dodávateľa registračných pokladníc. Konfigurátor výberu jednotlivých parametrov pokladníc pre koncového zákazníka. Možnosť okamžitého kontaktovania najbližšieho predajcu. Na portáli pracujeme dlhodobo a stále vyvíjame nové funkcionality. Takisto sme zrealizovali aj e-shop na priamy predaj.
Interiér invest s.r.o.
Elektronický obchod pre sieť predajní Kobraj a Koberce Trend. Predajné výsledky tohoto eshopu sú pre nášho klienta veľmi potešujúce. Neveril, že v tak krátkom čase po spustení, bude mať eshop taký prínos. My však vieme, že po ďalších úpravách a aktívnej práci, bude rásť naďalej.
LUTO Slovakia s.r.o.
Elektronický obchod bývalej siete predajní Meganábytok. Veľmi pekne je spracovaný pohľad na produkt cez jeho zobrazenie v segmentoch, miestnostiach a nábytkových systémoch. Portál prevádzkujeme na našich serveroch, rozvoj doplnkových funkcionalít vykonáva zákazník vo vlastnej réžii.
Inzercia.sk
Prevádzka a správa serverov na báze "Cloud hostingu" s návštevnosťou viac ako 20.000 unikátnych návštevníkov denne.
Umeniesveta.sk
Viac ako 200 000 produktov v databáze a to všetko pri minimálnych hardverových a finančných nárokoch na prevádzku eshopu. Zaujímavými funkcionalitami sú úpravy obrazu na mieru a rámovanie.
Rakousko.cz
Komplexný portál a online sprievodca ubytovania v Rakúsku. Podrobný katalóg hotelov, apartmánov a privátov s presnou lokalizáciou konkrétneho zariadenia. Automatizované prispôsobovanie ponuky a vizuálu podľa aktuálneho ročného obdobia. Rady a tipy na výlety a miesta, ktoré sa oplatí navštíviť.
eRadiológia
Online systém na zasielanie objednávok (žiadaniek) na vyšetrenie MR. Cieľom je rýchla a pohodlná komunikácia medzi pracoviskom magnetickej rezonancie a ošetrujúcimi lekármi. Možnosť vytvárania individuálnych šablón žiadaniek a história odoslaných žiadostí. Zabezpečenie promptného zobrazenia termínu vyšetrenia a následné zobrazenie validovaného nálezu. Systém poskytuje zlepšenie time managementu a urýchlenie prevádzkových procesov.
Zahir (e-shop)
Elektronický obchod, ktorý zoskupuje a ponúka produkty z troch brandingových mikrostránok – sparitual-sk.sk, macadamiahair.sk a yellowrose.sk. Dôraz bol kladený na prehľadnosť ponuky a akciové produkty v popredí. Prevádzka na vlastných serveroch.
Enjoy zážitky
Portálové riešenie so špecifickými funkcionalitami na mieru. Ponuka zážitkov a ich sumarizácia do tematických balíčkov, generovanie darčekových poukazov a voucherov, editácia a správa poukážok v administrácii. Implementácia Zásielkovne a automatický export objednávok pre Slovenskú poštu.

+18
Rokov na trhu
20
Členný tím
500tis
Návštev denne
2,5mil
Mes. tržby riešení
+500
Spokojných klientov