Neobmedzená záruka na prevádzku riešení
Aktuálne zálohy dostupné vždy k momentu výpadku
Všetky dôležité dáta v bezpečí

Väčšinu nami zrealizovaných riešení aj prevádzkujeme. Neobmedzená záruka na realizované web stránky, eshopy a aplikácie v prípade ich prevádzky na našich serveroch.

Súčasťou služby je aktualizácia softvéru a kompletná starostlivosť, vrátane riešenia vzniknutých problémov. Vďaka prepojeniu vývojového a produkčného servera vieme zabezpečiť rýchlejší vývoj a zálohovanie.

Aktuálne zálohy dostupné kedykoľvek

Ak nastanú nepredvídateľné udalosti, vždy je k dispozícii aktuálna záloha k momentu stránky. Používame veľmi výkonné diskové polia, ktoré klientom ochránia všetky dôležité údaje. Zákazníkom tak ručíme za bezproblémovú prevádzku a vždy aktuálne zálohy.

Administrácia domény

V rámci webhostingu poskytujeme plnohodnotnú webovú administráciu domény. V užívateľsky jednoduchom prostredí je možné vytvárať emailové adresy, ich presmerovania, subdomény a heslovať adresáre. Súčasťou služby je webmail, SSL, antispam, antivir z dôvodu vyššieho zabezpečenia dát SFTP alebo SCP.

Využívame stabilné Intel servery s denne aktualizovaným programovým vybavením - Fedora Linux, CentOS, PHP, Python, MySQL, MariaDB a PostgreSQL. Zariadenia sú umiestnené v jednom z najmodernejších serverhousingových centier v Bratislave s konektivitou:

1 x 20 Gbps
na Slovenské peeringové centrum SIX
n x 1 Gbps
na České peeringové centrum NIX
1 x 10 Gbps
na Európske peeringové centrum DE-CIX
2 x 10 Gbps
Svet

Výhody riešenia

 • Cena za služby stanovená na základe reálnych potrieb (nie podľa ceny za výkonnosť HW)
 • Efektívny rozvoj a správa aplikácií (vytvorenie vývojového a testovacieho prostredia)
 • Rýchle zvyšovanie a škálovanie výkonu
 • Vysoká dostupnosť služieb
 • Virtualizované dátové aj systémové časti inštalácie (v prípade výpadku HW okamžité spustenie aplikácie z inej časti HW; bez akejkoľvek straty údajov a času potrebného na obnovenie systému a dát zo záloh)
 • Vlastné IP adresy a efektívnejšie využívanie SSL certifikátov
 • Monitoring serverov a aplikácií (o každej nedostupnosti služby je klient automaticky informovaný emailom)
 • Online možnosť sledovania vyťaženia serverov

servery

Ochrana a bezpečnosť dát

 • Vzdialený prístup k dátam len pre vopred dohodnuté osoby (fyzický prístup dostupný iba po zadaní biometrických údajov)
 • Vysoká bezpečnosť údajov prevádzkovaných na našich serveroch: RAID51 (RAID5 + mirror), všetky polia sú v RAID5 a každý server má minimálne 2 disky v softvérovom mirrore.

Záruky a technická podpora

 • Neobmedzená záruka na funkčnosť pre vytvorené aplikácie a urýchlené riešenie problémov
 • Kvalitná technická podpora (pre stálych klientov dostupná 24 hodín denne)

Prevádzka náročných portálov

Na našich serveroch prevádzkujeme špecializované portály s návštevnosťou až do 30 000 unikátnych návštev denne. Rovnako vieme zabezpečiť výber, konfiguráciu a prevádzku vlastného dedikovaného alebo virtuálneho servera pre zložité aplikácie. Hlavnou výhodou riešenia je jeho navrhnutie na báze Cloud Hostingu, čo v súčasnosti predstavuje najefektívnejší spôsob prevádzky webových aplikácii.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
+18
Rokov na trhu
20
Členný tím
500tis
Návštev denne
2,5mil
Mes. tržby riešení
+500
Spokojných klientov