Web stránky a náročné portály na mieru ktoré vás odlíšia od konkurencie

Vytvárame kreatívne portály zodpovedajúce náročným požiadavkám zákazníkov. Všetky riešenia realizujeme na mieru.

Ide o komplikovanejšie riešenia, v ktorých sa integruje množstvo technicky náročných funkcionalít a programovanie trvá niekoľko desiatok až stoviek hodín.

Unikátna grafika

Pri tvorbe grafického návrhu sa zameriavame na jeho maximálnu použiteľnosť a prístupnosť. Sledujeme aktuálne trendy, s ktorými pracujeme – pre unikátny a inovatívny dizajn.

Dominujú veľké obrázky, ikony a ilustrácie. Vďaka infografike je možné prezentovať obsah jednoducho a prehľadne; bez používania veľkého množstva textov.

Responzívny dizajn

Grafika je navrhnutá tak, aby sa aktívne prispôsobovala zariadeniam, na ktorých je zobrazovaná. Responzívny dizajn zabezpečí pohodlné prehliadanie stránok na všetkých mobilných zariadeniach (smarfónoch, tabletoch), ako aj v rámci štandardného desktopového rozlíšenia.

Jednoduché webové stránky

Vytvorili sme samostatnú službu, ktorá umožňuje realizovať aj lacnejšie riešenia. Zabezpečujeme implementáciu vybraného grafického návrhu do systému WordPress a dodatočnú customizáciu stránky. Viac informácií na pripravovanom portáli novyweb.sk.

Profesionálne riešenie a servis

Skúsený tím programátorov a analytikov zaistí bezchybné fungovanie a výbornú použiteľnosť. Po ukončení projektov poskytujeme technickú podporu.

+18
Rokov na trhu
20
Členný tím
500tis
Návštev denne
2,5mil
Mes. tržby riešení
+500
Spokojných klientov