Získajte nových zákazníkov a zvýšte predajnosť svojich produktov a služieb
Prezentujte sa na popredných pozíciách a budete v centre pozornosti

Už pri návrhu ecommerce riešenia využívame analýzu a data mining, vďaka ktorým dokážeme predpovedať správanie sa návštevníkov a dynamicky generovať obsah priamo pre nich.

Po spustení riešenia pokračujeme s oslovovaním návštevníkov v správnom čase a na správnom mieste. Primárnym cieľom je dosiahnuť optimálny konverzný pomer, a teda zmeniť návštevníkov na zákazníkov.

Seo optimalizácia stránok pre vyhľadávače

Kvalitná SEO optimalizácia je jedným z predpokladov pre úspešné fungovanie stránky v online prostredí. Vďaka aktívnemu SEO dosahujeme umiestnenie stránok na popredných miestach vo vyhľadávaní. Riešenia vytvárame s ohľadom na on-page faktory (title tagy, meta tagy, header tagy, pekné URL adresy, štruktúra), čím ich optimalizujeme už priamo pri tvorbe.marketing

Analýzy návštevnosti a nákupov

Na meranie a vyhodnocovanie výsledkov návštevnosti používame Google Analytics. Pre špecifické analýzy nákupov a sledovanie predaja jednotlivých produktov z e-shopu implementujeme ecommerce nástroje. Tie umožňujú získať podrobný prehľad o objednávkach.

Vďaka detailným analýzam vieme predpokladať správanie sa užívateľov, čo prispieva k neustálemu zdokonaľovaniu riešenia.

Propagácia na sociálnych sieťach

Sociálne siete umožňujú firme, aby bola videná 24 hodín denne. Predstavujú silný komunikačný kanál a poskytujú cennú spätnú väzbu. Budovanie brandingu v rámci fanpage je nevyhnutné na celkovú prezentáciu firmy.

sociálne siete

Copywriting - reklamné texty, ktoré zvyšujú predaj

Tvoríme kreatívny a funkčný obsah na web stránky. Vytvárame texty s dôrazom na kľúčové slová, ktoré priamo ovplyvňujú úspešnosť vyhľadávania. Zároveň sa venujeme publikačnej činnosti. Pripravujeme príspevky na blog a zabezpečujeme komplexnú komunikáciu na Facebooku a Twitteri.

PPC Reklama a Remarketing

Správnym nastavením PPC reklamy je možné osloviť veľkú skupinu návštevníkov pri pomerne nízkych nákladoch. Najúčinnejšie typy PPC reklamy sú AdWords a Facebook PPC, nasleduje Etarget a Sklik.cz.

Remarketing je vhodný nástroj reklamy pre budovanie povedomia o portáli, ako aj na vyžiadanie si určitej aktivity zo strany návštevníkov.

Žiadosť o bližšie informácie

+18
Rokov na trhu
20
Členný tím
500tis
Návštev denne
2,5mil
Mes. tržby riešení
+500
Spokojných klientov