Nenechajte návštevníkov čakať Vždy online vďaka mobilným aplikáciám

Náš developerský tím sa vie postarať o širokú radu platforiem tak, aby boli bezchybne vzájomne prepojené. Od web stránky k e-shopu, od e-shopu k natívnej Android alebo iOS aplikácii, popritom Facebook súťaž pre získanie nových fanúšikov a následné automaticky generované last minute akcie pre priamu podporu predaja z Facebooku. Alebo postaviť nad e-shopom API pre ďalšie analýzy a ďalšie funkcie.

Natívne mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie vytvárame pre platformy iOS a Android. Pre každú platformu máme špecializovaného programátora. Ak sme v minulosti zákazníkom už realizovali online riešenie (napríklad portálové riešenie, intranet), tak je integrácia nových a nadstavbových aplikácii ešte plynulejšia.

Variabilné web aplikácie

Nami vytvárané aplikácie umožňujú zjednodušiť činnosti veľkému množstvu návštevníkov. Okrem automatizácie procesov sa dajú efektívne využiť aj v prospech získavania nových zákazníkov.

Vývoj aplikácií pre sociálne siete

Aplikácie na sociálnych sieťach účinne fungujú pri snahe o oslovenie vybranej cieľovej skupiny. Vďaka nim je možné dosiahnuť veľký účinok za krátky čas.

android ios aplikácie

Hardvérové zabezpečenie a helpdesk

Zabezpečujeme prevádzku vlastného dedikovaného alebo virtuálneho servera v prípade náročných aplikácií. Vyberieme, nakonfigurujeme a rozvrhneme aplikácie podľa požiadaviek. Výhodou vlastných serverov je možnosť rýchleho riešenia zmien a vzniknutých problémov. Zákazníkom poskytujeme stálu technickú podporu a neobmedzenú záruku na prevádzku.

+18
Rokov na trhu
20
Členný tím
500tis
Návštev denne
2,5mil
Mes. tržby riešení
+500
Spokojných klientov