Inovatívne služby pre klientov vytvárame náročné a rozsiahle IT riešenia
Iné ako konkurenčné weby Rozpoznateľné web stránky pre budovanie značky
Unikátne e-shopy s marketingovou podporou pre viditeľné výsledky predaja

Služby prispôsobujeme individuálnym potrebám zákazníkov. Zastrešujeme kompletnú realizáciu ecommerce riešenia.

Všetko vytvárame na mieru. Výhodou je maximálna kompatibilita a možnosť jednoduchej implementácie ďalších funkcionalít. Pridanou hodnotou služieb je vysoká kvalita, pretože používame len tie najnovšie technológie a štandardy.

Web stránky a portály

Tvoríme inovatívne a rozpoznateľné portálové riešenia, ktoré obsahujú množstvo technicky náročných funkcionalít na mieru. Ide o kreatívne portály s grafikou na mieru. Aplikovanie infografiky na dosiahnutie použiteľnosti a prístupnosti. Responzívny dizajn pre rýchle a komfortné prehliadanie portálov na mobilných zariadeniach.

Viac o službe

Inteligentné ecommerce riešenia

Realizujeme zarábajúce ecommerce riešenia, ktoré generujú vyšší zisk ako predajne v centre mesta. Analyzujeme nákupné správanie a zabezpečujeme dynamicky generovaný obsah pre návštevníkov. Využívame predikciu, data mining a analýzy výsledkov Google Analytics.

Mobilné a web aplikácie

V rámci služieb ponúkame tvorbu aplikácií – vyvíjame aplikácie pre Android, iOS, na sociálne siete a portály. Cieľom aplikácií je zjednodušenie určitých procesov a získanie nových návštevníkov. Aplikácie sú zároveň účinným prostriedkom na budovanie pozitívneho imidžu firmy a celkového brandingu.

Online marketing

Už pred samotnou tvorbou ecommerce riešenia berieme do úvahy požiadavky na smerovanie stránky (ciele) a možnosti jej následnej propagácie v online prostredí. Využívame pritom výsledky analýz a predikcie.

Vďaka správne zvoleným a nastaveným marketingovým nástrojom dosahujeme popredné priečky vo vyhľadávači a optimálny konverzný pomer medzi návštevníkmi a skutočnými kupujúcimi.

Prevádzka riešení a serverov

Okrem realizácie projektu je dôležité aj jeho technické zabezpečenie. Preto poskytujeme neobmedzenú záruku na realizované ecommerce riešenia v prípade ich prevádzky na našich serveroch. Kľúčovou výhodou je nepretržité zálohovanie – záloha je k dispozícii vždy k momentu výpadku.

+18
Rokov na trhu
20
Členný tím
500tis
Návštev denne
2,5mil
Mes. tržby riešení
+500
Spokojných klientov