Sme tím a ako tím pracujeme Preto dokážeme zrealizovať aj tie najnáročnejšie riešenia
Mišo

Mišo

Web analytik & iOS programátor

Programuje dlhšie, ako pozná svoju manželku. Rokmi zistil, že to, čo zákazníci chcú sa môže líšiť od toho, čo skutočne potrebujú. Vidí do budúcnosti – analýzu prispôsobuje tak, aby bolo neskôr možné projekt jednoducho rozširovať. Keď nad niečím tuho uvažuje, drží sa za hlavu, až mu z toho rednú vlasy :) Z recesie a trucu vyštudoval 2 vysoké školy.

Čo robí: PHP, Objective-C, Python

*** Apple stuff – akékoľvek a všetky a niekedy si aj ide zabehať

Mirka

Mirka

Web marketing & projektový manažment

Rada rozpráva. Veľa a nahlas. Vo svojej práci sa našla. Baví ju konštruktívne diskutovať so zákazníkmi, sem tam sa zmysluplne pohádať, a nakoniec úspešne splniť úlohy v stanovenom termíne. Z každého nového projektu sa teší. Vyštudovala FEIku, lebo ekonómov už máme dosť. Šetrí životné prostredie a do práce chodí pešo (pozn. býva 200 m od sídla firmy).

Čo robí: riadenie a projektový manažment, tvorba funkčných konceptov a ponúk pre zákazníkov, user testing

*** enormné množstvo kávy; sladkosti a beh

Viktor

Viktor

Web dizajnér & programátor

Rád robí veci po svojom a vždy chce mať pravdu :) Je nielen grafik, ale aj programátor. Jednoducho univerzálny člen tímu. A tak trochu workoholik.

Čo robí: PHP, XHTML, CSS, jQuery, PL/SQL, Adobe programy

*** práca, práca a práca

Miro

Miro

Web & CMS programátor

Programuje skoro od perinky a stále ho to baví. Rovnako ako stolný futbal. V jeho hernom štýle sa spája pokoj anglického gentlemana s premysleným ťahom na bránku. Úplne najviac neznáša oslavy vlastných narodenín, Internet Explorer a vyprážaný karfiol. Zo športov preferuje lezenie na nervy; skok do reči vynecháva. Je totiž slušne vychovaný.

Čo robí: PHP, XHTML, CSS, Flash, jQuery, PL/SQL

*** kybernetika, šport v TV, hudba a svätý pokoj

Erik

Erik

CMS programátor, Android programátor

Naprogramuje všetko, ale najradšej sa venuje vývoju Android aplikácií pre mobilné zariadenia. Diplom získal v odbore Umelá inteligencia. Je firemný šéfkuchár so špecializáciou na steaky a hraje na gitaru v kapele Motýľ. Ide mu to celkom dobre.

Čo robí: PHP, XHTML, CSS, Java, jQuery, PL/SQL

*** volejbal, gitara, grilovanie, kalčeto

Tomáš

Tomáš

Web programátor

Dlhodobo sa venuje programovaniu veľkého webového portálu letenky.sk, pre ktorý vyvíja stále nové funkcionality. Snaží sa vyhýbať prokrastinácii, ale občas sa mu to nedarí :)

Čo robí: PHP, XHTML, CSS, Flash, jQuery, PL/SQL

*** pekné autá a rýchla jazda, dobré české pivo

Dano

Dano

Web & CMS programátor

Programátor, ktorý je zároveň veľkým fanúšikom áut a futbalu. S radosťou si vychutnáva dobrú hudbu a ešte lepšiu čapovanú kofolu. Nemá rád skoré ranné vstávanie, nedostatok času a veci, ktoré musí robiť nasilu. Napríklad jesť zelenú fazuľku.

Čo robí: PHP, XHTML, CSS, Flash, jQuery, PL/SQL

*** šport – hlavne futbal (nie stolný, ale reálny :)), autá, PC hry

Maťo

Maťo

Web & CMS programátor

Veľa programuje a športuje aj cez víkendy. Svoj zoznam aktivít rozšíril o behanie vďaka kolegom. Rád griluje a ešte radšej je :) Zodpovedne dohliada na teambuildingové akcie vo firme.

Čo robí: PHP, XHTML, CSS, Java, jQuery, PL/SQL

*** bicykel, snowboard, filmy a jedlo

Vlado

Vlado

Web programátor

Programátor, výrobný technológ a čerstvý otec 5 mesačného syna :) Ráno skoro vstáva a začína programovať ako prvý. Jediný z tímu disponuje nezameniteľnou technikou pri hraní stolného futbalu. Má rád tatarku a nemá rád ruch veľkých miest.

Čo robí: PHP, XHTML, CSS, Java, jQuery, PL/SQL

*** IT, vyprážaný syr + tatarská omáčka, kalčeto, ležanie a sedenie

Stano

Stano

Web programátor

Informatik a programátor. V budúcnosti by najradšej pracoval s Javou. Rád kupuje a číta knihy o IT, pričom neustále rozširuje svoju zbierku. Má kľúče od internetu v pohraničných dedinách.

Čo robí: PHP, XHTML, CSS, Java

*** IT, relax, pivo a kofola, tower defense

Šafo

Šafo

Web programátor

Informatik, ktorý má na poličke červený diplom. Má sa čím chváliť, ale skromnosť mu to nedovoľuje. Rád pracuje na responzívnych dizajnoch a časom by sa chcel viac venovať Androidu. Z nedávnych študentských čias si odniesol nielen vedomosti, ale takisto správne stravovacie návyky – pizzu a vyprážaný syr dokáže jesť každý deň.

Čo robí: PHP, XHTML, CSS, Javascript, jQuery, SQL, Java

*** tenis, bike, filmy, gastronomické špeciality a´la internát

Martin

Martin

Web programátor

Absolvent informatiky na PF UPJŠ a sólový gitarista v kapele The Rockain. Vo firme asi najviac známy svojimi stravovacími návykmi, keďže väčšinou obeduje až po 15.tej a ako jediný z firmy je vegetarián. Okrem cvičenia na gitare a programovania, vo svojom voľnom čase veľa číta a chodí do posilňovne. V lete navštevuje rôzne hudobné festivaly.

Čo robí: PHP, XHTML, Javascript, jQuery, SQL, Java, občas aj prekladateľa :)

*** gitara, posilňovňa, literatúra (hlavne staršie sci-fi)

Laci

Laci

Web programátor

Najmladší člen tímu. Popri práci študuje filozofiu. Vášnivý chovateľ perzských mačiek, príležitostný šachista a milovník histórie. Má rád výzvy a vedomostné kvízy. Nezdary znáša veľmi ťažko. V jeho prípade na 100% platí, že kofeín (a teín :) premieňa na kód.

Čo robí: PHP, XHTML, CSS, jQuery, PL/SQL

*** IT, mačky, dejiny, káva a čaj

Ďuri

Ďuri

Web programátor

Má rád dobrú kávu a ešte lepšie víno, prechádzky v daždi a proti vetru so svojím psom Rebelom (kólia, nie pitbull). Vo sfére programovania je rád schovaný na backende, po novom zahrabaný v Pythone.

Čo robí: PHP, Python, XHTML, CSS, jQuery

*** elektronika, hudba, fotografia, gitara, programovanie

Miloš

Miloš

Web programátor

Fanúšik kinematografie, hlavne filmového spracovania Marvelových komiksov – všetkých batmanoviek, spidermanoviek, iromanoviek... Pravidelný tester PC hier. Nemá rád rizoto, grenadír a keď ho niekto fotí alebo budí skoro ráno. Preto má veľmi komplikovaný vzťah so svojím budíkom. Mal rybičky, ale tie (na rozdiel od komiksových hrdinov) neboli nesmrteľné :) A tak to aj dopadlo.

Čo robí: PHP, XHTML, CSS, Javascript, Java

*** IT, filmy, PC hry, spánok

Marko

Marko

WordPress administrátor

Má rád akýkoľvek šport, ale najmä futbal a hokej. Ak si potrebuje vyčistiť hlavu, ide von do prírody. Rád kuchtí a oddychuje pri knihe alebo len tak v záhrade. Baví ho kreatívna práca a návrhy rôznych riešení pre web stránky a SEO optimalizácia. Okrem štandardného HTML a CSS, počul už aj o PHP a Javascripte :) Pracuje s redakčným systémom Wordpress.

Čo robí: WordPress, XHTML, CSS

*** šport, príroda, dobré jedlo a dobrá kniha

Filip

Filip

Web dizajnér

Veľký hráč PC hier a brankár jednej z košických minilíg, uznávač moderného dizajnu a čistej grafiky, ktorú tvorí jednoduchosť a zapamätateľnosť. K počítačovej grafike sa dostal náhodou, no našiel v tom viac ako len hobby. Praje si aby ho to raz živilo. Okrem toho v súkromí rád tvorí aj iné veci, napríklad 3D a "motion design", alebo strihá videá z hier. Vie čo od života chce a tvrdohlavo si za tým ide. Preferuje vlastné chyby pred cudzími zázrakmi. Keď počuje slovo banner, dvíha sa mu krvný tlak.

Čo robí: Photoshop (bannery, webdizajn, responzivita) a Illustrator

*** grafika, futbal, PC hry, hudba, spánok (aj keď je ho málo), relax, veľa piva a dobré jedlo

Radka

Radka

Office / projekt manažér

Nič, čo je príliš jednoduché ju nebaví. Rada prekonáva samú seba a posúva sa vpred. Stres je každodennou súčasťou jej života, bez neho by to nebolo ono. Starosti rada vybehá na čerstvom vzduchu, kedy premýšľať netreba...

Čo robí: funkčný koncept stránok, office a project management, podpora klientom

*** rodina, práca, pohyb, smiech

Kamil

Kamil

Web programátor

Vyštudovaný informatik s futbalovým srdcom. V detstve ako sídliskový chlapec behal v čiernych Tango kopačkách so žltými šnúrkami. Neskôr k tomu pripojil Counter Strike a HTML stránky. Programovanie interaktívnych webov sa mu postupne dostalo do krvi. Rád pracuje v pohodovom kolektíve, ktorý v Barte našiel :) Nemá rad ak mu čas beží rýchlejšie ako si praje. Odpočinok a relax vyhľadáva na dedine.

Čo robí: PHP, XHTML, CSS, jQuery, PL/SQL

*** futbal, futbal, autá, pizza, futbal

Luigi

Luigi

Web programátor

Má rád večerné prechádzky a občas si ide zabehať. Kvôli práci sa presťahoval do Košíc a na ruch veľkomesta si už zvykol. Venuje sa prevažne frontendu a vektorovej grafike.

Čo robí: HTML5, CSS3, jQuery2, Adobe Photoshop a Illustrator

*** autá, filmy, turistika

Matúš

Matúš

Web programátor

Čerstvý mladoženáč a absolvent PF UPJŠ (informatika). Po pár rokoch strávených vo veľkej nadnárodnej firme, zistil, že čo robiť nechce a tak je tu. Vo voľnom čase si rád zahrá floorball, alebo prečíta nejakú knihu - špeciálne z histórie 2. svetovej vojny. Najväčší relax je však pre neho za volantom auta, len tak, pri jazde krajinou.

Čo robí: PHP, Python, XHTML, Javascript, JQuery, SQL

*** autá, floorball, knihy, rocková hudba, pivo

Števo

Števo

Web programátor

Mladý ešte nedoštudovaný front-end developer. Neznáša ranné vstávanie a vo voľnom čase sa venuje cvičeniu a študovaniu tvorby iOS aplikácií.

Čo robí: HTML5, CSS3, PHP, JavaScript

*** IT, šport, iOS

Marek

Marek

CEO & Projektový manažér

The Boss, tvorí koncepty webstránok, analyzuje segmenty zákazníkov, hľadá konkurenčné výhody a pridanú hodnotu pre spotrebiteľa. Na všetko sa pozerá z dlhodobého pohľadu a neuznáva dočasné riešenia. Bežec na dlhé trate. Osobný rekord na maratóne 3h 15min a chce ho zlepšiť. Vyštudoval vysokú školu so zameraním na marketing a manažment podniku.

Čo robí: všetko, čo treba

*** biznis, práca, rodina a beh

+18
Rokov na trhu
20
Členný tím
500tis
Návštev denne
2,5mil
Mes. tržby riešení
+500
Spokojných klientov